Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > Makara - Makinelerle İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-11-2007, 21:16   #31
turna
Kaptan

turna kullanıcısının avatarı

Tacettin kardeş hemen sitem etme.piyasada çok makinelr var bende 8 ad .biraz akıl işi değil ama benim huyum.dün arkadaşıma aldım 4 bilyeli 30 ytl .turnada kullanacağız.bence alba star dan şaşma derim.birde deniz suyu tuzlu olduğundan makine içi rutubetleniyor buda çok ses yapıyor.buna da dikkat etmeni öneririm kullanmadığın zamanlar kendi kutusunun içine rutubet emici tablet koymanı öneririrm.

turna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 04-11-2007, 21:22   #32
cevat2
Kaptan

cevat2 kullanıcısının avatarı

Almaya karar verdiğiniz makine şu an piyasadaki en iyi makinelerden biri ve yurt dışındada çok tutuluyor.Lakin avlanabileceğiniz bölgeleri belirtmişsiniz bu makineye verilecek paraya değer mi?Hedef balığa göre makine, tercih sizin.
Yer:İSTANBUL
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
cevat2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-2007, 21:26   #33
dİpaVcısı
Oltacı

dİpaVcısı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
çupra tafarından gönderildi
kardeş bu makineye bu parayı vereceksen ben sana git shimano navi serisi al derim hemen hemen oda aynı para

internet sitesinde 275 ytl yazıyo
ben bügün balıkçıkda buldum aynısı 170 ytl ödüycem,sizlerin fikrini almak istedim .vazgecersemde büyük bi ihtimalle banax alırım.

Tacettin Belkeseli İstanbul/Maltepe 1976/0 Rh+
dİpaVcısı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-2007, 21:41   #34
dİpaVcısı
Oltacı

dİpaVcısı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
cevat2 tafarından gönderildi
Almaya karar verdiğiniz makine şu an piyasadaki en iyi makinelerden biri ve yurt dışındada çok tutuluyor.Lakin avlanabileceğiniz bölgeleri belirtmişsiniz bu makineye verilecek paraya değer mi?Hedef balığa göre makine, tercih sizin.

Cevat abi yönlendirici ve uyarıcı yazın için çok teşekkür ederim.Uzun bi süredir düzgün bi makina arıyorum bildiğiniz üzere.

sapında korea yazsın ,japon yazsın diye aradım taradım orjinal ,çok pahalı olmayan ,düzgün bişey bulamadım.

En son cumartesi günü üsküdarda bi balıkçıda sx 2000 gördüm(korea) bunu hafızama not aldım ,değerlendirmek üzere.Banax almaya karar verdim.

Bugün başka bi balıkçıda bu makine yi gördüm ,fiyatı sitede yazanın nerdeyse yarısı kadar olunca kanıma girdi.beyendimde makarayıı
son aşamada sizleri dinliycem ya bu yada banax diycem

not:
Son olarak istoçdan Firar dan dam dura 650 rd almıştım 140 ytl gibi
kakaröydeki firar da aynı makine nin üzerinde 220 ytl fiyat vardı

Ben şahsen bu makineyi kimsenin almasını tavsiye etmem ,ben hiç memnun değilim.

Tacettin Belkeseli İstanbul/Maltepe 1976/0 Rh+
dİpaVcısı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları