Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Balik Avı İle İlgili Tüm Linkler

Balik Avı İle İlgili Tüm Linkler Balık avı ile ilgili web sitelerinin linkleri

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 10-05-2008, 00:48   #11
alp71
Oltacı

Alıntı:
carizzo tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yıllardır edindiğim bilgi birikimi ve derlemelerimi aşağıda belirttiğim sitede topladım. Daha çok eksiği var, sürekli güncellemeye çalışıyorum. Sanırım şu anda türkçe tüm linkler kayıtlı. Ayrıca "Balıkçı Sözlüğü" konusunda benzeri yok. "Yemler" ve "Hikayeler" kendi derlemelerim. Balıkçılıkla ilgili diğer konuları da eklemeye gayret ettim.
Eleştiri ve yönlendirmelerinizi bekliyorum.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Melih BÜKER.
Emeğinize Sağlık Üstad, gayet güzel ve faydalı olmuş, başarılarınızın devamı dileklerimle...selamlar...
alp71 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 08-08-2008, 20:17   #12
ünalmusa
Tayfa

ünalmusa kullanıcısının avatarı

elıne emegıne saglık

ünalmusa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-06-2009, 21:50   #13
MAVİ FENER
Kaptan

MAVİ FENER kullanıcısının avatarı

Exclamation

Alıntı:
carizzo tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yıllardır edindiğim bilgi birikimi ve derlemelerimi aşağıda belirttiğim sitede topladım. Daha çok eksiği var, sürekli güncellemeye çalışıyorum. Sanırım şu anda türkçe tüm linkler kayıtlı. Ayrıca "Balıkçı Sözlüğü" konusunda benzeri yok. "Yemler" ve "Hikayeler" kendi derlemelerim. Balıkçılıkla ilgili diğer konuları da eklemeye gayret ettim.
Eleştiri ve yönlendirmelerinizi bekliyorum.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Melih BÜKER.
çalışman güzel..ancak arkadaki balık fonu güzel durmadı..ayrıca ön format penceredeki iner çıkar perde gibi olmuş..hoş değil....sabit renklere dönmenizi ve diğer sitelerin web sayfalarını dikkate alabilirsiniz....bunu yaptığınıza göre sizi tebrik ediyorum....eger site kuracaksanız herşeyi ile 4/4'lük olacak...benim de sitem var diyerek site kurarsanız ...siteden yazılar ve işlenecek konuları işleyecek yazarlarınız olmazsa...üye de bulmakta zorlanırsınız diye düşünüyorum...kutluyorum...Her işi bilenine yaptıracaksın,sen bilgin ile ne istediğini söyleyeceksin...tşk..
İstanbul - 1949
İTÜ /Kimya ve İşletme Müh.

MAVİ FENER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-2009, 23:44   #14
carizzo
Oltacı

Alıntı:
MAVİ FENER tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
çalışman güzel..ancak arkadaki balık fonu güzel durmadı..ayrıca ön format penceredeki iner çıkar perde gibi olmuş..hoş değil....sabit renklere dönmenizi ve diğer sitelerin web sayfalarını dikkate alabilirsiniz....bunu yaptığınıza göre sizi tebrik ediyorum....eger site kuracaksanız herşeyi ile 4/4'lük olacak...benim de sitem var diyerek site kurarsanız ...siteden yazılar ve işlenecek konuları işleyecek yazarlarınız olmazsa...üye de bulmakta zorlanırsınız diye düşünüyorum...kutluyorum...Her işi bilenine yaptıracaksın,sen bilgin ile ne istediğini söyleyeceksin...tşk..
Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Üye kaygısı yaşamadan birşeyler yapmaya çalıştım. Amatörce bir site hazırladım, 4x4'lük bir site olmadı. Bilenine yaptırmaya kalksam, benim için anlamı kalmayacaktı. Bunun için özür dilerim. Evet, benim sitem var diyorum, bilgilerimi de söyleyebildiğim kadar söylemeye çalışıyorum.
Doğrusunu isterseniz kurmuş olduğunuz cümleleri de pek kavrayamadım. Daha açık ve anlaşılır yazabilirseniz düzelmeye ve düzeltmeye çalışırım.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları