Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN > Surf

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-08-2011, 08:14   #1
sinan_33
Oltacı

Varsayılan Surf kamış için yardım

herkese selamlar arkadaşlar siteye yeni üyeyim burdaki tecrübeli usta arkadaşlarımızdan surf kamiş için yardım bekliyorum bu balık sevdası yeni yeni başladı bende ve şuan surf kamış bakıyorum kendime 3.90 yada 4 .00 kullanışlı uzağa atışı iyi 250 atarlı hasasiyetininde iyi olması lazım fakat carbon olmicak
çok araştırdım yağmurlu ve bulutlu havalarda carbon kamış kullanmayın diyolar o nedenden tercih etmiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşşekürker
sinan_33 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 01-08-2011, 21:16   #2
Mehmet BODUROĞLU
gRi

Mehmet BODUROĞLU kullanıcısının avatarı

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

gibi seçeneklerden istediğin özelliklere sahip olanlara bakabilir ve cebine uygun olanlardan alabilirsin.

Kullanmakta olduğum iki adet kıyı kamışım var ve her ikisinden de gayet memnunum.

İlgini çekerse inceleyebilirsin bunlarıda.
Çok para verip çok iyisini almaktan ziyade kendi eline ve kullanım koşullarına uyabilecek kamışı almanı şiddet ile öneririm.
İllaki fiyatı pahalı olanlar daha kaliteli olacaklardır ama araştırıp uygun fiyatlı kamışların içinden işini görebilecek olanı alman mantıklı bence.

Ayrıca belki de yanlış düşünüyorum ama carbon kamışlar yıldırımı çektiği için yağmurlu havalarda risk taşıdıgını söylüyorlar, kaldı ki arabamızın anteni yada cep telefonlarımız da bu gibi durumlarda risk taşıyor diye düşünüyorum, yada ava giderken aracımızın bir arıza yapabilmesi ve sıkıntılı anlar yaşayabilmemiz de bir risk içermekte ...

A RH(+)

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 01-08-2011 " tarihinde saat 21:20 itibariyle Mehmet BODUROĞLU tarafından düzenlenmiştir....
Mehmet BODUROĞLU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-2011, 09:34   #3
sinan_33
Oltacı

yardım ve tavsiyen için sağol ama bu kamışlar carbon boyu ve atarı da istediğim gibi değil
peki sizce bu nasıl fiber boyu ve atarı uygun ama kalitesi nasıldır bilmem

Ürün Özellikleri

390cm boy, 100-250g atar, 118cm kapalı boy, fiber malzeme gövde, kolay kavranan sünger sap, kıyıdan uzağa atış için tasarlanmış ağır balık avlarına uygun surf kamış, 550g ağırlık
Özel kaplama korozyona dayanıklı misina klavuzları, Ağır kurşun atımlı avlara uygun fiyatlı kamış isteyenler için
bu remixon nasıl bir marka ?
Eski 02-08-2011, 11:21   #4
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
sinan_33 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
yardım ve tavsiyen için sağol ama bu kamışlar carbon boyu ve atarı da istediğim gibi değil
peki sizce bu nasıl fiber boyu ve atarı uygun ama kalitesi nasıldır bilmem

Ürün Özellikleri

390cm boy, 100-250g atar, 118cm kapalı boy, fiber malzeme gövde, kolay kavranan sünger sap, kıyıdan uzağa atış için tasarlanmış ağır balık avlarına uygun surf kamış, 550g ağırlık
Özel kaplama korozyona dayanıklı misina klavuzları, Ağır kurşun atımlı avlara uygun fiyatlı kamış isteyenler için
bu remixon nasıl bir marka ?
Kapalı boyunun taşınabilirliği için bir problemi yoksa eğer 118cm bir teleskopik surf kamış alcağınıza Lineaffe'nin daha az parçalı ve son parçası uzun olan surf kamışlarına bakmanızı öneririm bende de Lineaffe'nin bir modeli var ve gayet memnunum fiyatlarıda genellikle uygun ölçüdedir.
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-08-2011, 16:55   #5
sinan_33
Oltacı

tavsiye ve destekleriniz için sağolun bu gün mersinde hüseyin balıkçıdan 3.50 shimano fiber çok beğendiğim bir kamışı aldım atarı 50 100
atarı biraz düsük ama ben esnekliğine sağlamlığı ve hafifliğini çok beğendim .
tekrar yardımlarınız için teşekür ediyorum.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları