Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 11-10-2010, 21:20   #1
aacaipman
Çımacı

Varsayılan Is Arayisim #Bilgisayar Muhendisi#

Herkese Merhaba
Amator bir balik avcisi olmama ragmen malesef bu site uzerinden boyle bir paylasim yaptigim icin oncelikle herkesten ozur dilerim,ancak malum bazi kariyer platformlari benim sorunuma 3 aydir cozum bulamadigi ve maddi olarak ciddi anlamda zorlanmaya basladigim icin artik bu site uzerindeki network leri denemeye karar verdim.
Adminlerden ricam ne olur bu mesajimi kapatmayin lutfen.
Evli ve bir cocuk babasiyim,Izmirde ikamet ediyorum,Bilgisayar Muhendisiyim ve kariyer hayatimi Egitim ve Orta Duzey Yonetici Sifati ile idame ettirmek istiyorum.Bana yardimci olabileceklere ozgecmisimi gonderebilirim.Calistigim son 3 firma,Dogan Grubu,Canon Ege ve Microsoft Turkiye.
Degerli vaktinizi amator bir av ile degilde boyle bir maill ile aldigim icin tekrar ozur dilerim,yardimlarinizi rica ediyorum.
Tesekkurler.
05553878838
aacaipman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 11-10-2010, 23:17   #2
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

volkan kardeşim öncelikle çok üzüldüğümü burdan aktarmak istiyorum.inşallah en yakın zamanda bu arayışına cevap verecek msj lar alırsın.
senin bu msj ını hiç merak etme burdan hiç bir yönetici kaldırmayacaktır hatta destek bile vereceklerdir.bu gibi konularda sitemiz sayesinde birşeyler kazandırabiliyorsak işte bizim sitemizin dostluğu ve arkadaşlığıdır.

dilerim herşey istediğin gibi gönlünce olur.sen rahat ol
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-10-2010, 23:49   #3
aacaipman
Çımacı

Hasan Abi Merhaba
Durumumu anlayisla karsiladigin icin cok tesekkur ediyorum.Umarim iyi dileklerin gerceklesir ve elbette tum guzellikler hepimizin gonlunce olur.Is arayisim konusunda destek olabilecek herkese simdiden cok tesekkur ediyorum.Elbette sizlerin vesile olmasi da bir ayricalik.
Sevgiyle kal Hasan abi....
05553878838
Eski 12-10-2010, 20:55   #4
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Volkan'cım RASTGELSİN sitesi her ne kadar amatör balıkcılık sitesiysede bu gibi konularda birbirimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.Tüm kalbimle senin arzuladığın bir iş hayatına atılabilmen.Bu arada ne zaman stres atmak istersen ara.. Senin kesinlikle birşey getirmene gerek yok..

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-10-2010, 23:15   #5
aacaipman
Çımacı

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Volkan'cım RASTGELSİN sitesi her ne kadar amatör balıkcılık sitesiysede bu gibi konularda birbirimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.Tüm kalbimle senin arzuladığın bir iş hayatına atılabilmen.Bu arada ne zaman stres atmak istersen ara.. Senin kesinlikle birşey getirmene gerek yok..
Guzel dileklerin icin tesekkurler,ve ayrica teklifin icinde tesekkurler Suleyman Abi.
05553878838
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları