Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Site Organizasyonları

Site Organizasyonları Sitemizin yönetimi tarafından kararlaştırılıp gerçekleştirilen organizasyonların yer aldığı bölüm...

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-05-2010, 21:17   #11
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili Anıl ve Karabulut üstadım.
Allah nasip kısmet ederse ve av ile ilgili bir sıkıntı olmaz ise, avlanmakta kullanacağımız hamsi ve sardalya için bizlere yardımcı olabilirmisiniz ?
Malum biz Manisa'da taze balık alsak bile ava gidene kadar kötü oluyor.
Ogün için oradan temin edebilme şansımız olacakmı gecenin o saatinde yoksa sizler birşeyler düşünüyormusunuz ?
Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler
Mehmet kardeşim elimizden ne gelirse yapmaya çalışırız. Fakat hamsi bulma şansımız yok.Çünkü mevsimi değil.Bizler dipfirizlere şubat mart aylarında mümkün olduğunca depolamaya çalışıyoruz.onlarda bitmek üzere gıdım gıdım kullanmaya çalışıyoruz.Ama ben yine bir araştırayım bir çözüm bulabilirsem yazarım yine.

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kaptankarabulut Çevrimdışı  
Sponsored Links
Eski 27-05-2010, 20:33   #12
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili Anıl ve Karabulut üstadım.
Allah nasip kısmet ederse ve av ile ilgili bir sıkıntı olmaz ise, avlanmakta kullanacağımız hamsi ve sardalya için bizlere yardımcı olabilirmisiniz ?
Malum biz Manisa'da taze balık alsak bile ava gidene kadar kötü oluyor.
Ogün için oradan temin edebilme şansımız olacakmı gecenin o saatinde yoksa sizler birşeyler düşünüyormusunuz ?
Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler
Evet yem işini ayarlıyabilsek gerçekten çok güzel olurdu ama taze yem bulmaya imkan yok sadece buzluklarımızda kıt kanaat kullanmamız gereken yemler var ama fazla yem depolamış olan birilerini bulabilirsek sanırım satın alabiliriz.. İlgili girişimleri başlatıcağız
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı  
Eski 28-05-2010, 13:50   #13
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
kaptankarabulut tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mehmet kardeşim elimizden ne gelirse yapmaya çalışırız. Fakat hamsi bulma şansımız yok.Çünkü mevsimi değil.Bizler dipfirizlere şubat mart aylarında mümkün olduğunca depolamaya çalışıyoruz.onlarda bitmek üzere gıdım gıdım kullanmaya çalışıyoruz.Ama ben yine bir araştırayım bir çözüm bulabilirsem yazarım yine.
Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet yem işini ayarlıyabilsek gerçekten çok güzel olurdu ama taze yem bulmaya imkan yok sadece buzluklarımızda kıt kanaat kullanmamız gereken yemler var ama fazla yem depolamış olan birilerini bulabilirsek sanırım satın alabiliriz.. İlgili girişimleri başlatıcağız

Bu işin üstesinden geleceğinizi biliyorum..
Haydi Rastgelsin..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 28-05-2010, 22:49   #14
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Süleyman abimizin bu gün içerisinde konuşması üzerine Beren balık evinin bize hamsi konusunda yardım sağlıyacağı öğrenildi. Organizasyon günü saat 5de mekanı açıp bize hamsi satışı gerçekleştiricekler. Yarım kiloluk paketler 2.5 liradan satılıcak gayet güzel bir rakam olduğunu düşünüyorum.. Hamsi ihtiyaçlarını başka yerlerden karşılayamanlar organizasyon günü oradan karşılıyabiliceklerdir..
Süleyman Kaptanımıza teşekkür ediyoruz..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı  
Eski 28-05-2010, 23:24   #15
ali rıza acar
Kaptan

ali rıza acar kullanıcısının avatarı

Süleyman Kaptan, can-ı gönülden ilgilenmek ve katılımcılara yardımcı olmaya çalışmak ancak bu kadar olabilir. Özverine çok çok teşekkürler ve tebrikler.
Görüşmek üzere sağlıcakla kal.
K0NUM. KSK
ali rıza acar Çevrimdışı  
Eski 29-05-2010, 06:30   #16
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Süleyman abimizin bu gün içerisinde konuşması üzerine Beren balık evinin bize hamsi konusunda yardım sağlıyacağı öğrenildi. Organizasyon günü saat 5de mekanı açıp bize hamsi satışı gerçekleştiricekler. Yarım kiloluk paketler 2.5 liradan satılıcak gayet güzel bir rakam olduğunu düşünüyorum.. Hamsi ihtiyaçlarını başka yerlerden karşılayamanlar organizasyon günü oradan karşılıyabiliceklerdir..
Yarım kilo hamsi 2.5 TL gayet uygun bir rakam. Tezgahlarda mevsiminde kilosu 3-5 lira arası satılıyor zaten ki beyaz hamsiyi tezgahta bulmak bile zor. Süleyman kaptana teşekkürler gerçekten organizasyonun en iyi şekilde gerçekleşmesi için elinden geleni yapıyor.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı  
Eski 31-05-2010, 08:13   #17
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Anıl Kardeşim gayet güzel bir haber..
Süleyman kaptana teşekkürler..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 06-06-2010, 19:28   #18
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Şimdi süper oldu gercekten
Ekip çok iyi çalışıyor

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
adolomorola Çevrimdışı  
Eski 06-06-2010, 19:33   #19
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

Bize sunduğunuz bu güzellikler için tüm ekiptekilere teşekür ederim elinizden geleni eksik etmiyorsunzu çok güzel .Sağolun
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları