Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-06-2012, 18:38   #1
monawar
Oltacı

monawar kullanıcısının avatarı

Varsayılan 2 yıl aradan sonra açılışı yaptık ama

2 yıldır işlerden dolayı balığa gitmiyordum, siteyle tanıştıktan sonra yine gaza geldim en son kızımla gitmiştik.Kızım 4 yaşında ama genlerinde var herhalde balık merakı ev içinde oltayla geziyo baba balığa gidelim diye dün yine açılışı kızımla yapmak kısmet oldu.sabah 11de evden çıktık pek balığa gidilecek saat degil ama ufaklık akşam üstünü bekleyemedi.Zeytınburnundan trenle emınönüne vardık malzemelerimiz eksik olduğundan önce karaköyden eksik malzemelerimizi temin ettik sonra köprüye çıkıp 12de oltalarımızı suyla buluşturduk.1 saate yakın tek bir vuruş bile olmadı.1 saatın arkasından ufaklığın oltasına 3 istavrit geldi.balıkları yukarı çekerken ve yukarda balıkları iğneden temizlerken onun mutluluğu hiçbir şeye değişilmez herhalde,10 dakika sonra kızımın oltada tekrar bir vuruş oldu bu defa 4'lü geldi bizimki yerinde duramıyo bu defa çocuğun diline düştüm baba gel nasıl tutulduğunu gösteriyim demeye başladı.ama o son balık çekişimiz oldu bir daha balık gelmedi saat 15:30 gibi avı sonlandırdık.cok rüzgar vardı ve güneşten bayağı bi yandım kızımda olmasa hiç tutmadan eve gelecektim galiba fotoğraf makinesini götürmediğimden bu defalık görsel birşey ekleyemeyeceğim bi dahakine inşallah.

KACAN DEGIL KOVAYA GIREN BALIGINIZ BUYUK OLSUN INSALLAH

[
monawar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları