Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Site Organizasyonları

Site Organizasyonları Sitemizin yönetimi tarafından kararlaştırılıp gerçekleştirilen organizasyonların yer aldığı bölüm...

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-04-2010, 20:46   #161
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

mehmet abi vedat benim sanırım (aydın aydoğdu ) hiç heveslenmeyiniz ben 2. bir kimlikle 100.lüğe adımı yazdırıcam
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı  
Sponsored Links
Eski 19-04-2010, 20:49   #162
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

aydın kardeşim özür dilerim ya nerden okuduysam vedat gözüme takılmış
sen 100üncü olamazsın laf aramızda ben gerekli rüşvetleri verdim
mehmetulas Çevrimdışı  
Eski 19-04-2010, 20:51   #163
mehmetulas
Kaptan

rüşvet dediysem buranın rüşveti tatlı bir tebessüm ,güler yüz ve hoş sohbettir
mehmetulas Çevrimdışı  
Eski 19-04-2010, 21:07   #164
Aydın35
Tayfa

rica ederim abi ne özürü estağfurullah.İşin tabiki şakasındayız ben istemiyorum 100.lüğü filan bu kadar güzel bi org.na katılmak bana fazlasıyla yeter 100.de olursam o zaman kalpten giderim heralde sana söz 100.ben olursam Hasan Abinin bana verdiği paşayı bende çaktırmadan sana hediye edicem.E ne demişler hediyeyi hediye etmek sünnettir
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı  
Eski 19-04-2010, 21:13   #165
mehmetulas
Kaptan

aydın kardeşim ben yan cebimi açtım
mehmetulas Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 09:06   #166
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Aydın35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Uzun uğraşlar sonucu iş durumumuda ayarladım ve artık bu listede ben ve bir kaç dostumun adının yazılması zamanı geldi sanırım

Necati abi saygılarımla bizide eklersen sevinirim.
1)İsmail Utku Böke
2)Özgür Şengönül
3)Ozan Emrah Mindivanlı
4)Aydın Aydoğdu

Abi şimdilik bu kadar ama ilave olabilir olursa eğer bilgi vericem teşekürler..
Aydın kardeşim isteğin onaylanmış olup listede isimleriniz rezarvasyona girmiştir..
Hem bu konudki listede Hemde dün açtığım bu linkteki yeni konudaki listedesiniz..
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Tanışmak görüşmek üzere..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 09:15   #167
Aydın35
Tayfa

Ellerine sağlık necati abi saolasın.İnşallah bol keyif alıcağımız bir ortam olucak.Görüşmek üzere..
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 09:21   #168
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Ellerine sağlık necati abi saolasın.İnşallah bol keyif alıcağımız bir ortam olucak.Görüşmek üzere..
İşaallah kardeşim..

Geçenlerde seni yonlendirmiştim..
Sesin çıkmadı gitmedin mi??
Balık mı yoktu??
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 09:49   #169
Aydın35
Tayfa

Gitmemmi Necati abi gittim öyle güzel yönlendirmişsinki şıp diye damladım oraya.Yanlız sanırım atılcak yeri pek kestiremedim.Sabaha kadar bir fiil at çek yapmama rağmen kayalıklar sanırım 15-20 tane bedenime el koydular.Gece boyuncada sadece ufak bir vuruş aldım. o kadar hırs etmiştimki yakalamaya sabaha kadar elimde kamış soğukta bekledim.Diğer 3 arkadaşım sabaha kadar arabada yattılar sabah bir kalktılar 4-5 tane balık yakaladılar bende bu durumu görünce kamışı kenara fırlatıp kalkın gidelim dedim yakalanan balıklarda acayip şeylerdi birisi ot balığıydı sanırım sardalyeye benzer bir vücut yapısı vardı sırtı yeşil yeşilin bittiği yerde tatlı bir kırmızı rengi çizgi halinde kafasından kuyruğuna kadar ulaşıyordu, bilmediğimizden salıverdik.birde mırmıra benziyen bir balık vardı. ama mercandan daha değişik bir rengi turuncu gibi yine gövdesi enine çizgili, ağız yapısıda alt çene sivrice mezgit gibi onuda bilmediğimizden salıverdik.Yanlız sabah levreklerin dere ağzındaki dansını görünce oltayı filan bıraktım ve sudaki ufak balıkları nasıl kovaladıklarını gözlemlemeye çalıştım ufaklıklar canlarını kurtarmak için kendilerini sudan 30 cm dışarıya atıyorlardı ben levrek diye yorum getirdim yani balıkların telaşlı kaçınmaları büyük su combalakları ve tatlı suyun tuzlu su ile birleştiği nokta heralde levrektiler. böylece ava son verdik.Nasip abi bu org.da nasipse balık yakalamayı öğrencem bir fiil sizlerin takipçisi olucam attığınız düğümden yaptığınız bedene kadar kullandığınız misinadan kamışa ,makaraya kadar sahil kesimince dolaşıp yeni bilgiler öğrencem yani anlıcağın abi sizleri bol bol rahatsız edicem (bence denizde balık vardı ama ben yakalıyamadım sonuçta suda balıklar nereye gitsinler abi)(Zaten takılma olayı bütün gecemi zehir etti abi hasan abi ile söyleşimizde kıyıdan 50mt ilerisinin kumluk olduğunu söylemişti ama nafile bütün atışlarımda kurşun ve iğne resmen kayaların kafasına düştü daha misinanın boşluğunu almadan bi yerlere takıldığını hissettim sonuç olarak 1kg kadar kurşunu suda bıraktım .)
Kan Grubu 0 Rh(+)

Bu mesaj en son " 20-04-2010 " tarihinde saat 10:01 itibariyle Aydın35 tarafından düzenlenmiştir....
Aydın35 Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 13:21   #170
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Gitmemmi Necati abi gittim öyle güzel yönlendirmişsinki şıp diye damladım oraya.Yanlız sanırım atılcak yeri pek kestiremedim.Sabaha kadar bir fiil at çek yapmama rağmen kayalıklar sanırım 15-20 tane bedenime el koydular.Gece boyuncada sadece ufak bir vuruş aldım. o kadar hırs etmiştimki yakalamaya sabaha kadar elimde kamış soğukta bekledim.Diğer 3 arkadaşım sabaha kadar arabada yattılar sabah bir kalktılar 4-5 tane balık yakaladılar bende bu durumu görünce kamışı kenara fırlatıp kalkın gidelim dedim yakalanan balıklarda acayip şeylerdi birisi ot balığıydı sanırım sardalyeye benzer bir vücut yapısı vardı sırtı yeşil yeşilin bittiği yerde tatlı bir kırmızı rengi çizgi halinde kafasından kuyruğuna kadar ulaşıyordu, bilmediğimizden salıverdik.birde mırmıra benziyen bir balık vardı. ama mercandan daha değişik bir rengi turuncu gibi yine gövdesi enine çizgili, ağız yapısıda alt çene sivrice mezgit gibi onuda bilmediğimizden salıverdik.Yanlız sabah levreklerin dere ağzındaki dansını görünce oltayı filan bıraktım ve sudaki ufak balıkları nasıl kovaladıklarını gözlemlemeye çalıştım ufaklıklar canlarını kurtarmak için kendilerini sudan 30 cm dışarıya atıyorlardı ben levrek diye yorum getirdim yani balıkların telaşlı kaçınmaları büyük su combalakları ve tatlı suyun tuzlu su ile birleştiği nokta heralde levrektiler. böylece ava son verdik.Nasip abi bu org.da nasipse balık yakalamayı öğrencem bir fiil sizlerin takipçisi olucam attığınız düğümden yaptığınız bedene kadar kullandığınız misinadan kamışa ,makaraya kadar sahil kesimince dolaşıp yeni bilgiler öğrencem yani anlıcağın abi sizleri bol bol rahatsız edicem (bence denizde balık vardı ama ben yakalıyamadım sonuçta suda balıklar nereye gitsinler abi)(Zaten takılma olayı bütün gecemi zehir etti abi hasan abi ile söyleşimizde kıyıdan 50mt ilerisinin kumluk olduğunu söylemişti ama nafile bütün atışlarımda kurşun ve iğne resmen kayaların kafasına düştü daha misinanın boşluğunu almadan bi yerlere takıldığını hissettim sonuç olarak 1kg kadar kurşunu suda bıraktım .)

Aydın kardeşim bir hava alıp gelmişsin ama anlayamadığım bir şey var. Karareisden bahsediyorsak senin orada o kadar kurşun ve takım bırakmana bir anlam veremedim..
Yani bizlerin organizasyon alanı olarak seçmemizin sebebi en fazla bu takım zaiatlarını ortadan kaldırmaktı. Herkezin rahatca avlanacağı geniş ve temiz bir ortam olmasıydı..
Sen nereden buldun o kadar kayalık taşlık alanı bilmiyor ve anlayamıyorum..Yer yer eriştelik otluklar var ama benim oltam orada hiççç kayalık alana denk gelmedi ..gelsede farketmez ama neyse..
Rahatsızlık ta olmaz ne zaman istersen gelebilirsin istersen olta bile getirme sen bilirsin..
Selamlar..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları