Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 03-06-2007, 16:21   #1
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

nerdesin be selim abi..ben geldim diyemi gittin yoksa..iastersen okuyucu olarak takılırım ben sen gel yeterki,,,,,,,
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 06-06-2007, 08:06   #2
mufi
Guest

Arkadaşlar olaylar / kişiler karışıyor siteye bir dedektif gerekecek gibi.

''Sanat bu işin sırrını bilenler için bir tutam otun içinde saklıdır. bilmiyenler ise onu bir dagın ardında sanırlar/ arap atasözü''
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-06-2007, 08:41   #3
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

selim abi hoş geldin. özledik abi seni sanırım sami'de işletti bizi .
abi seni bu sayfalarda görmek istiyoruz. kızgınsın belli abi, ama kızgınlığın eminim kişileredir, kişilere kızgınlığını siteye mal edip bizi kendinden mahrum bırakıyorsun, bizim günahımız ne.....niye siteyi cezalandırıyorsun.....

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-06-2007, 18:56   #4
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
Arkadaşlar olaylar / kişiler karışıyor siteye bir dedektif gerekecek gibi.

''Sanat bu işin sırrını bilenler için bir tutam otun içinde saklıdır. bilmiyenler ise onu bir dagın ardında sanırlar/ arap atasözü''
Katılıyorum muvaffak abi.....
Eski 08-06-2007, 07:15   #5
mufi
Guest

Arkadaşlar şu an itibari ile yazışmalara /gelen mesajlara baktıgımda bir kaç şey daha söylemem gereği ortaya çıktı.... bu yazdıklarım eğer site / toplum/insanlık kurallarına ters geliyorsa benim de üyeliğimin silinmesini rica ediyorum..yok haklı isem özverili / iyimser/yapıcı üyelerin artık farklı bir şekilde davranmalarını rica ediyorum.

sitedeki gerilim başladıgı ğünden bu yana devamlı yapıcı ve birleştirici olmaya çalıştım..ki benimle ilgili bir terslik olmadı .olsa dahi olayı site ile değil . kişilerle çözmeye çalışırdım.
ama maalesef şunu gördüm:
- bazı arkadaşlar kişilere kızarak siteyi terk etti.
- bazı arkadaşlar belkide inat olsun diye başka bir site kurdu.(ki şu anda zamanlama açısından ilk akla gelen budur.)
-bazı arkadaşlar ayrılmasına rağmen başka üyelerin şifreleri ile mesaj yolladı
-bazı ları ise halen siteyi ziyaret edip pasif davranmayı sürdürmekte.

her insan bu sanal dünyada istediği şekilde davranabilir . ama bir kaç örnek vererek şu ana kadar olan tutumların ne derece doğru oldugunu tüm üyelerin ortak görüşüne bırakıyorum.

şimdi bu küsen üyelere soruyorum:
-İktidar partisini beyenmiyorsan ülke yönetiminden hoşnut değilsen neden ülkeyi terketmiyorsun?
-çalıştıgın işyerinde mesai arkadaşlarınla zaman zaman problemler yaşarsın. neden işten istifa etmiyorsun?
-eşinle zaman zaman kavga edersin peki neden eşininden ayrılmıyorsun.
-oturduğun binada komşu ile tartışırsan neden binayı terketmiyorsun?
vs..vs.. neden? zira hepsinde maddi menfaat /problemler var.. peki bu sayfalardaki insanlara karşı ??? menfaat yok? doğaldır..
ama insan için önce manevi menfaat gelmelidir ki o da bu sayfalarda var.

peki bu forumda bir takım sorular yaşandı o anda neden katılımcı olupta ,yapıcı olupta ortalıgı yatıştırmak yerine. eyvallah diyip gidiyorsun?
ve dahi gerçek sorunun ne oldugunu bilmeden eyvallah diyorsun.?
bu ortam sanal olabilir ama dostluklar /arkadaşlıklar gerçektir.
son olarak :
''kimse ile bir sorunum yok / sorunu dahi tam olarak anlıyamadım/birileri huzur bozdu''
gibi ifadeler kullanan üyelere bir lafım var:
''o zaman geç ekranın karşısına güzel güzel yaz/çiz/anlat .ister doğru ister hayal ürünü ister teori...en azından senin buralarda oldugunu millet bilsin.
bir laf vardır bilmeyen yoktur
fazla naz aşık usandırır
iyi niyetli ,yapıcı ,dost canlısı ,tatlı dilli ğüler yüzlü insanlarıda bu kadar fazla ugraştırmaya dil döktürmeye hakkınız yoktur.
tüm faal üyelerden ricam artık şu andan itibaren. tüm forumda eskiye dönük:
''benim kimseyle derdim yok''
''vallahi öyle demek istemedim''
''kim kime ne demiş''
''zaman her şeyi gösterir''
''aslında ben iyi niyetli olarak....''
vs...vs.. laflara son verilsin...
Giden gider...
Kalan sağlar Rastgelsin org. undur
Tüm üyelere bu yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim

Bu mesaj en son " 08-06-2007 " tarihinde saat 07:18 itibariyle mufi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-06-2007, 07:24   #6
aserkansatı
Guest

Yani Muvaffak Abi bunu yazmadın yazmadın da,tam Selim gibi bir arkadaşımızın mesajının altına yazdın...Hiç olmadı bence...Ben Selimi çok kişiden ayrı tutarım ki öyledir zaten.Selime bu cevap olmadı...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-06-2007, 08:19   #7
mufi
Guest

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Yani Muvaffak Abi bunu yazmadın yazmadın da,tam Selim gibi bir arkadaşımızın mesajının altına yazdın...Hiç olmadı bence...Ben Selimi çok kişiden ayrı tutarım ki öyledir zaten.Selime bu cevap olmadı...
Serkancım ben bu yazıyı herkes için yazdım. buraya ilave ettim fazladan bir başlık açmamak için yazdım.. beni tanıyanlar kimseye kastım olmadıgını bilir . benim için tüm üyeler arkadaştır.keşke sende o cumartesi günü aramızda olsaydın sende ne demek istediğimi anlardın.yüz ifadelerimden.hareketlerimden
çevremedeki arkadaşlar ile olan iletişim şeklimden..keşke Selim kardeşimiz de olsaydı..
yaşım elli bilenler bilir beni
dostum çok oldu ..düşmanımsa hiç.kimseye küsmedim Allaha şükür..
isterimki bu sayfalarda sitem/kırgınlık/olmasın..
ha oraya yazmışım ha buraya..farketmez.. sen de anlamışsındırki sözüm tüm küskünlere..pire için yorgan yakanlara..cumartesi günkü buluşmamızda şunu söyledim.oradaki arkadaşlarıma.
-''eğer birleri birilerine kızıp ta bu sayfalardan ayrılıyor yada pasif kalıp uzaktan izliyorsa benim ve benim gibi hiç bir kimseyle davası olmayan arkadaşlara ayıp olmuyormu''
bumudur arkadaşlık.bumudur paylaşımın amacı..

Gelelim Selim kardeşimize -madem fikir yürüttün.. ben Selimin katılımlarını zevkle ilgiyle takip ettim etmek istediğim içinde olayın üstüne gidiyorum...hatta cumartesi günkü toplantıda Selim in mutlaka aramızda olması istendi deneyimleri ile anıları ile bizi renklendirmesi için ..
bir de şu var bence yurt dışında yaşıyan insanlarımızın bu tip ortamlarda olması hem bizim hem de onlar için çok güzel birşey..buralardan gelen mesajlar Ülkemizin sesi olur onlar için..oradan gelen mesajlarda değişik bilgidir bizler için.
tekrar ediyorum. bu mesaj kişiye değil kişileredir.
bakın artık bundan sonra mesajlarımın altına güzel bir kaç şey yazıyorum belki faydası olur diye.
bakın Brezilyalının atası ne demiş
''Başkalarını sık sık affedin ama kendinizi asla''
Bulgarın atası ne demiş

''Güler yüz altından anahtardır''
Çinli ne demiş
''Gönül alıcı bir söz kışı yaza çevirir''
devamı ileriki mesajlarda..
tamammı benim güzel Serkanım?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-06-2007, 09:02   #8
aserkansatı
Guest

Anladım abicim teşekkür ederim.Ben sadece Selimin alınabileceğini düşündüğüm için yazdım o mesajı...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-06-2007, 07:49   #9
Wetblue
Tayfa

Wetblue kullanıcısının avatarı

Varsayılan :)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

23/05/1953
Mersin/Erdemli

A Rh +
"Alkolsüz & Nicotinsiz"
Wetblue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-06-2007, 12:43   #10
mufi
Guest

Selim kardeşim hepimizin arkadaşı .. ona özel mesaj yollamıyorum buradan hepimizin görmesini istediği bir şekilde hitap ediyorum.
-Selim cim şahsına gelen bir ters durum yoktur ..kardeşim lütfen elinden geldiği kadar bu sayfalara bir şeyler yaz artık... var oldugunu anlıyalım..yeter artık milleti bekletme..merak ettirme..
teşekkürler
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları