Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-06-2011, 22:31   #1
tigerson
Çımacı

tigerson kullanıcısının avatarı

Varsayılan 30 haziran Çeşme Mercan Raporu !

Öncelikle merhaba sevgili rastgelsin dostları, 30 haziran av raporumuzu sizlerle paylaşıyorum,cümleten bereketli ve keyifli bol muhabbettli avlar diler,rastgelsin der ölümsüzleşen karelerimizi sizlerle paylaşıyorum. vira bismillah

Buca / İzmir
tigerson Çevrimdışı  
Sponsored Links
Eski 30-06-2011, 22:38   #2
tigerson
Çımacı

Buca / İzmir

Bu mesaj en son " 30-06-2011 " tarihinde saat 22:42 itibariyle tigerson tarafından düzenlenmiştir....
tigerson Çevrimdışı  
Eski 30-06-2011, 22:40   #3
RMZNSYN
Oltacı

Tebrikler süper olmuş. Marmaris civarı hakkında bilginiz ve aktarabilecekleriniz varsa sevinirim.
RMZNSYN Çevrimdışı  
Eski 30-06-2011, 22:52   #4
tigerson
Çımacı

Alıntı:
RMZNSYN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tebrikler süper olmuş. Marmaris civarı hakkında bilginiz ve aktarabilecekleriniz varsa sevinirim.
Teşekkür ederim,üzgünüm ramazan marmaris hakkında bir bilgim yok ama,rastgelsin ailede mutlaka o civarda olan dostlarımız vardır,nasip gelip tecrübe etmek niyetiyle esenkal,rastgele
Buca / İzmir
tigerson Çevrimdışı  
Eski 30-06-2011, 23:15   #5
tigerson
Çımacı

günün en güzel karelerinden biri radyoda mezdeke çıkınca dayanamayıp yukarıya dans ederek gelen mercanımız vizöre yansımayan karelerde Ali rıza abim 100 lüklerden gerdan yaptı bu mercan'ımıza,tabi övünç kardeşimde buzgibi sodaları gaza gelip şampanya edasıyla ardı ardına patlatması güzel bir estantene oluşturdu

Buca / İzmir
tigerson Çevrimdışı  
Eski 30-06-2011, 23:26   #6
ovunc
Çımacı

Saygı değer Ali Abi , Halil Abi sevgili dostlarım Ramazan ve Ufuk gerçekten sizlerle birlikte güzel bir gün geçirdik resimler zaten yorum yapmaya gerek duymuyor adetle değil, kilola değil, kovalarca balık çekmek bu olsak gerek ...

Ehh herne kadar tam performanslı olmasada sanırım artık MERCAN TEAM ' in patentinide bizim gurubumuz almalı bir sonraki avımızın çok daha iyi gececeğine inanarak tekrar mercan tarlasında görüşmek üzere diyorum.

Bu arada rekoru unutmayalım şimdilk tek kişi 68 parça ama biz bunu kaça kadar çıkarabiliriz diye düşünmüyorum ilk fırsatta yeni hedefimiz kişi başı 75 parça olacaktır.

MERCAN TEAM - Bumerang Kamıştan herkese rastgelsin...
ovunc Çevrimdışı  
Eski 30-06-2011, 23:45   #7
tigerson
Çımacı

Bimukavele sevgili kardeşim kesinlikle hava öğleyin bozmamış olsaydı özellikle ben şuan bu satırlar yerine çoktan atılıp gitmiş uyuyor olurdum malum sabahki hava ile devam etsek halimizi düşünemiyorum bile heheheeheh ,

bu arada kelimelerle ifade edilemeyecek o olaydan bahsetmeden geçemeyeceğim, sevgili rastgelsin dostları övünç kardeşimin bi anlık dalgınlığı ile denizde sabahki halinden eser yoktu dalgadan kamış ve makinası denize düştü tüm çabalarımıza rağmen kurtaramadık övünç kardeşimizin gayet sabırlı olarak sağlık olsun cana gelmesin nasılsa takım tekrar kurulur telkinleriyle bizlerde kendinden daha çok bi şaşkınlık ve üzüntü ile baş başa kalmışken , takım üzerinde 200 gr kurşun artı 60 lık makina,kamış 80 metre dibi buldu bulacak aradan 6-7 dk geçti geçmedi ramazan kardeşim yine yerinden fırladı gelen harika bişey kesinlikle çok büyük yada cuval falan çektim demesinmi meğerse dipte tek oltası olan ramazan övünç'ün bumerank kamışına dolaşmış o anki hisler anlatılamaz gerçekten gözlerimizin önünde dibi boylayan takım geri geliyor ümidiyle ve sakin çek kesin kamışı tutdun uyarılarıyla ramazan kardeşim teknedeki en büyük mercanları çeken benim namımı elimden alıp,batık 350 tl lik takımı çekerek egale etti hakkını vermek gerek hem maddi hem manevi yönden avın kralını ramazan çekip bizi mutluluğa boğdu Allah herkesin gönlüne göre versin günün en harika olayıydı
Buca / İzmir

Bu mesaj en son " 30-06-2011 " tarihinde saat 23:49 itibariyle tigerson tarafından düzenlenmiştir....
tigerson Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 00:26   #8
aacaipman
Çımacı

harika bir av olmus tebrikler,tekneyi kiraladiniz mi,eger kiraladiysaniz nasil iletisime geceriz tekne sahibi ile?
05553878838
aacaipman Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 00:37   #9
Tuncay GÜNAY
Moderator

Tuncay GÜNAY kullanıcısının avatarı

voavv tebrikler hemşerim teknede denizlili olduğundan olsa gerek ne kadar mercan varsa sizin oltalara atlamışş bu arada ali rıza abi de çok şık bir balıkçı ya nasıl içinize sindi böyle bir av raporunu bizler le paylaşmak giden var gidemeyen (ben) var. katliyamın adı kırmızı olsun dostlar hepinizi tebrik ediyorum afiyet şeker olsun AĞLATMAYIN kırmızıları emiiii

0 0532 522 56 77

DOSTLUK KÜÇÜK MENFAATLERE KURBAN EDİLMEYECEK KADAR BÜYÜK BİR DUYGUDUR.
Tuncay GÜNAY Çevrimdışı  
Eski 01-07-2011, 01:17   #10
tigerson
Çımacı

Alıntı:
aacaipman tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
harika bir av olmus tebrikler,tekneyi kiraladiniz mi,eger kiraladiysaniz nasil iletisime geceriz tekne sahibi ile?
volkan hocam teşekkürler iyi dileklerin için, tekne bizim sayılır sezonluk kapattık şaka biryana burdan paylaşmam forum kuralları gereği uygun olmadığından gün içinde övünç kardeşim veya ben yardımcı olurum,görüşmek üzere.
Buca / İzmir
tigerson Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları