Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 14-03-2011, 22:30   #1
adnan21
Oltacı

adnan21 kullanıcısının avatarı

Varsayılan karareis av raporu

cumartesi gece yarısı yola çıktık,narlıdereden yem ve ihtiyaçlarımızı alarak karareise dogru yolumuza devam ettik.bu karareise ilk gidişimizdi.saat 2 gibi karareise vardık.bi gurup balıkçı arkadas vardı.4 kişilerdi 15 16 tane kamıs sıralamıslardı.bizde 9 tane kamısı dikince sahilde hoş bi görüntü olustu,sabah günes dogana kadar hiç hareket yasamadık.güneş dogarken ufak cılız balıkların vurusları görüldü,yanımızdaki grup saat on gibi toparlandı tuttuklarıda gece saat onda bir tane mırmır.bende ümidimi iyice kırmıştım artık.saat 11 de oranın sakinlerinden bi balıkçı abimiz geldi yanımıza.daha yanımıza yaklasırken balık yok deme diye seslendi.oturup muhabbet ettikten sonra hemen her gün balıga çıktığını 20 gündür karareiste balık olmadıgını,bu 20 günlük sürede sadece bir tane çupra alabildiğini sebebininde denizin 3 metre kadar çekilmiş olmasına bagladıgını söyledi,bu muhabbetten sonra hiç ümidim kalmadı ve toparlanarak eve döndük,böyle kısır bi avla canınızı sıkmak istemezdim ama elden bişey gelmez sebebinin ne olabileceğini sizlerdende duymak sizinde fikrinizi almak için biraz ayrıntılı anlattım.düşüncelerinizi bekliyorum,özellikle hasan abi senden,nede olsa orayı hepimizden ii biliyorsun
KULLANDIĞIM YEM: MADYA BORU KURDU YENGEÇ
0rh+
adnan21 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları