Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI > Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-06-2007, 16:19   #1
mufi
Guest

Varsayılan 19 haziran raporu

Arkadaşlar bu gün komşum /arkadaşım ihtiyar emekli ile beleviye sazan avına gittik nasip belki birşeyler yakalarız antrenman olur.
17 adet sazan yakaladık 4 tanesini arkadaş gerisini ben yakaladım
boylar 15/25 cm arası bayagı keyifliydi. yem taze mısır 6 m. dere kamışı
igne mustad 505 .no 9....fotograf yok zira hepsi şu anda mekanlarında geziyodur..ammada korkmuştur garipler ..bidaaaa mısır yemekmi??? valla mısır gördülermi yaklaşmazlar artıkın

amma 4 tane kaçtıki abbabababa
(iğneden çıktı kamış kaldırmadı) demeyin/sormayın derinlik 1 m..civarı balıkları göremedim bile..
(şimdi bana kızarsınız abime bak ne biçim balıkçı??
yav inannki orada / o açık havada püfür püfür.. hiiç sistemi değiştireyim demedim..düşünmedim.. gelen gelir ufaksa gider büyükse kalır dedim...önemli olan ufak iğne ile büyük balık tutmak ya??
koydum yanıma bir adet kahverengi şişe.. yaşadıgıma şükür...ayaklarım yere basıyor ya.. gerisi hikaye.
zevkimi aldım işte okadar....eve balık gelmedi.. boşver. başka zaman irisi gelir..

''mazi hayatın lambasıdır karanlıkta yol gösterir yarınları aydınlatır''japonyadan
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 19-06-2007, 16:33   #2
gıracemi
Kaptan

gıracemi kullanıcısının avatarı

kaçan balık büyük olur abilerin güzeli banada bunu söylettin ya ne diim neyse artık çok tuttuğun günlere sayalım.. abime saygılar..
Nasip olursa bu sezon bundan bi tane tutucam inşallah...
Aramıza katılan bayanlar olduğu için sansürü uygun buldum...

iskele_bekcisi@hotmail.com
'' No one live forever ''
gıracemi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2007, 16:43   #3
master
Oltacı

master kullanıcısının avatarı

tebrikler muvaffak abi..bende,c.tesi ve pazar 2 saatliğine gittim belevi göletlerine..akşamüzeri 5 ile 7 arası avlandım..yem olarak kırmızı kurt kullandım..2 adet yaklaşık yarım kiloluk yakaladım..1 tane kiloluğu kaçırdım..pazar bişey yakalayamadım..benim balık maceraları 3 yaşında ki oğlum Ata'nın ısrarı ile olmaya başladı..1-2 saatliğine gidip,hem onun gönlünü alıyorum..hem ben stres atıyorum..balıkları geri salamadım..ata illa eve götürelim dedi..uzun süreli av yapılırsa,eminim ki,büyük balık yakalanır o bölgede..
herkese saygılarımla,
Eski 19-06-2007, 17:30   #4
Wetblue
Tayfa

Wetblue kullanıcısının avatarı

Yaşamak özgürce Ve Dilediğince. Tebrikler.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

23/05/1953
Mersin/Erdemli

A Rh +
"Alkolsüz & Nicotinsiz"
Wetblue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2007, 18:08   #5
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Muvaffak abicim antremanını yapmışsın hadi maça ne zaman gidiyoruz söyle bakalım

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2007, 18:10   #6
mufi
Guest

Alıntı:
master tafarından gönderildi
tebrikler muvaffak abi..bende,c.tesi ve pazar 2 saatliğine gittim belevi göletlerine..akşamüzeri 5 ile 7 arası avlandım..yem olarak kırmızı kurt kullandım..2 adet yaklaşık yarım kiloluk yakaladım..1 tane kiloluğu kaçırdım..pazar bişey yakalayamadım..benim balık maceraları 3 yaşında ki oğlum Ata'nın ısrarı ile olmaya başladı..1-2 saatliğine gidip,hem onun gönlünü alıyorum..hem ben stres atıyorum..balıkları geri salamadım..ata illa eve götürelim dedi..uzun süreli av yapılırsa,eminim ki,büyük balık yakalanır o bölgede..
herkese saygılarımla,
Var Özgür üm var deli balıklar var ama işte denk gelmesi. geçengün Torbalıda Osmanın yanındayken bir muhterem geldi ve orada(otobanın Tire yoluna paralel olduğu noktada aşasında..) kaçırdıgı sazandan bahsetti ki tarife göre 40 cm den fazla..boy. .. orada da fazla su da yoktur bilirsin..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2007, 18:16   #7
mufi
Guest

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Muvaffak abicim antremanını yapmışsın hadi maça ne zaman gidiyoruz söyle bakalım
valla top sizde... ne zaman isterseniz .. bu pazar benim oğlum baranın Yabancı dil sınavı var onu götüreceğim.. ama haftaya derli toplu organize bir şekilde tek/tek değilde. gelirseniz oraya götürürüm..laf aramızda kimse duymasın. ... harika bir tavuk/kanat ızgara harç/karışımım var özeldir...
bir yiyen bida yiyemiyor. zira parmaksız kalıyor.... heh...heh...heh.. Özgür (master)de bu taraflarda ...oda gelir..

Bu mesaj en son " 19-06-2007 " tarihinde saat 18:18 itibariyle mufi tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2007, 18:18   #8
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

muvaffak abı gel bız senıde çıpuracı yapalım baksana yakalıyon salıyon bıde üstüne balıkları kaynamış mısırla yakalıyosun banada kaynamış mısır alsan bende gelırım antreman yaptın ha bıde ıyı ıyı
saygılar sevgıler rastgelsın
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2007, 18:23   #9
mufi
Guest

Alıntı:
hasan64 tafarından gönderildi
muvaffak abı gel bız senıde çıpuracı yapalım baksana yakalıyon salıyon bıde üstüne balıkları kaynamış mısırla yakalıyosun banada kaynamış mısır alsan bende gelırım antreman yaptın ha bıde ıyı ıyı
saygılar sevgıler rastgelsın
Hasan ım bak fazla üstüme gelme tek olta / tek iğne ile cipurada sürpriz yaparım. ona göre. hiç belli olmaz..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2007, 18:23   #10
canakkale
Miço

canakkale kullanıcısının avatarı

balik bahane, zevk-i muhabbet sahane!!! önemli olan ruhun dinlenmesidir sende bunu en güzel sekilde basardigina göre ne mutlu sana abicim rastgele.

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları