Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 07-10-2007, 13:18   #1
Rauf
Guest

Varsayılan Utanc Mezarliği

Bilgi sayarda sörf yaparken rasladığım bir sitedeki ilginc ilginc olduğu kadarda iğrenc bir resmi sizlerle paylaşıyorum.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 07-10-2007 " tarihinde saat 13:21 itibariyle Rauf tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 07-10-2007, 14:34   #2
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

KESİNLİKLE YOK

Bu soruların cevabı Diyarbakır Valisi Efkan Ala'dan geldi. Diyarbakır Valisi, Cafesiyaset'e yaptığı açıklamada Türkiye'nin herhangi bir yerinde böyle bir mezarlığın bulunmadığını açıkladı. Efkan Ala cafesiyaset'e şunları söyledi:

"Böyle bir fotoğraf sanal alemde dolaşıp duruyor. Biz bu görüntüyle ilgili açıklama yaptık. Ancak maalesef medyada yeterince yer bulmadı bu açıklama. Diyarbakır'da veya Türkiye'nin herhangi bir bölgesinde böyle bir mezarlık bulunmamaktadır. Biz bunu araştırdık. İstihbarat kuruluşlarından aldığımız bilgiye göre fotoğraftaki mezarlık Kandil Dağı'nda.

ARKADASLAR SUNU UNUTMAMAK LAGZIM !!!!!!!

Milli birliğin en önemli neticelerinden birisi ve Atatürk ilkelerinin ana öğesi, vatanın bölünmez bütünlüğüdür.
Böyle birsey olsa Mehmetcik kafayi yer - düsünülmesi bile imkansiz.

TÜRKIYE BIZIMDIR !!!!!!

selamlar

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-10-2007, 07:47   #3
Rauf
Guest

Dün yine 12 aslanımız canımız mehmetciğimiz şehit edildi vatanımızı ve insanlarımızı bölmeye,kaos ortamına sürüklemek isteyen yabancı güclere ve onun destekcilerine lanet olsun cevabını misliyle alıcaklardır.Şehitlerimize rahmet diler başımız sağ olsun .
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-10-2007, 14:52   #4
lambukas
Miço

lambukas kullanıcısının avatarı

bukadarı da çok fazla artık yaaa...herifler vergi vermez vermediği gibi meclise girip devletten parasını alıp eminim ordan gelen parayı terörislere aktarıp yetmeyıp yerel yönetimlerce de bu tur görüntüler...biz neyin mücadelesini veriyoruz be ölen sehit kardşlerimiz çocuklarımız vs.bu beyinsizler yüzünden yılda yapılan harcamanın hatti hesabı yok.bu zihniyettekinleri ıraga sürmek lazım haram bunlara türkiyenin ekmeği
DENİZLİ
lambukas@gmail.com
lambukas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-10-2007, 20:46   #5
Caner BALIKÇI
Tayfa

Caner BALIKÇI kullanıcısının avatarı

rauf amca ben bu resmı yaklaşık olarak bı ay önce gördüm hatta baya bı cnm sıkıldı.bu konu hakkında araştırmada yaptım tamamen yalan bı haber olduğunu öğrendım.ama ınşallah gerçeğı olmaz
saygılar;sevgıler

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

O ŞİMDİ ASKER ş=222
Caner BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-10-2007, 23:20   #6
baturhan
Miço

baturhan kullanıcısının avatarı

Yasincim;
Böyle bir yer yok demek sadece bizler gibi düşünen kişileri o an rahatlatan ama içimizden de inşallah yoktur dedirten ama maalesef rehavete sevk eden bir görüntüden başka bir şey değil bence,
bu hainlerin medyada ki ve maalesef meydanlardaki konuşmalarını dinleyince olayın vahametinin özenle düzenlenmiş hain mezarlığından daha büyük olduğunu daha iyi anlarız diye düşünüyorum.

Umudumuzu kaybetmedik,kaybetmeyeceğiz.
baturhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-10-2007, 13:10   #7
er35han
Kaptan

er35han kullanıcısının avatarı

''ya devlet başa, ya kuzgun leşe'' lafını bugünlerde sıkça zikrediyorum,ve düşünüyorum devletin görevi nedir? halkının can güvenliğini sağlamak için dahi dışarıya danışan,fikir alan, sağlık,eğitim,iş ve istihdamı sağlayamayan, madenlerini yok pahasına pazarlayan,toprağını,suyunu varlıklı uyanık ülkelere kiralamaktan satmaktan çekinmeyen,......... bir devlet,devletmidir. devletin başındaki zat-ı muhterem tüm bunlar karşısında hala nasıl ''yola devam'' diyebilir. işte ''kuzgun leşe'' lafı burada anlamlanıyor.tek bir farkla;kuzgunların leş kargalarının beklediği ölüm gerçekleşmeyecek,büyük türk milleti üzerindeki ölü toprağını atıp bunların hepsinin hesabını soracaktır.
şehit kardeşlerimiz hepimizin canından bir parçaydı, ruhları şad olsun.

en güzel günlerimiz;henüz yaşamadıklarımız
erhan karasu/1975/gaziemir-İZMİR
er35han Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-10-2007, 19:25   #8
ünalmusa
Tayfa

ünalmusa kullanıcısının avatarı

Kardeslerim Hepiniz Haklisiniz Ama Icerdekiler Temizlenmeden Bunlar Tukenmez Bizi Vurmak Kurtulus Degil Bir Gider Bin Geliriz Turkun Turkten Baska Dostu Yoksehit Kardeslerimize Allahtan Rahmet Ailelerine Sabir Diliyorum Sadece Ates Dustugu Yeri Yakmiyor Hepimizin Ici Yaniyor

ünalmusa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları