Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 03-06-2007, 14:42   #1
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

Varsayılan 2 haziran tanışması

arkadaşlarımla sonunda yüz yüze tanıştım;
1 haziran cuma günü telefonla konuştuğum göksel demirbuga arkadışımın daveti üzerine çalıştığı mekana ziyaretine gittim ve kendisi ile görüşme fırsatım oldu. çakmak gözlü gökselimi ve çalışma arkadaşlarını tanıdığıma çok çok sevindim.

2 haziran cumartesi günü toplantı için buluşma yerine gittiğimde de
  1. imbat rumuzlu Taygun Kocabıyık (admin)
  2. levrek rumuzlu Erol Erdoğan (moderator)
  3. mufi rumuzlu Muvaffak İşmen
  4. kturkol rumuzlu Kıvanç Türkol
  5. dizzy rumuzlu Anıl Ünalan
  6. giritli rumuzlu Onur Şengün
  7. er35han rumuzlu Erhan Karasu
  8. Discus rumuzlu Serkan Karınca
  9. Güven Özyeldan rumuzlu Güven Özyeldan
arkadaşlarımla tanıştım. hepsini çok çok sevdim, tanıştığım tüm arkadaşlarımda güzel ülkemin sıcaklığını ve cana yakınlığını gördüm.
çok hoş ve güzel bir birliktelik yaşadık, çaylar kahveler sohbet derken vaktin nasıl geçtiğini anlayamadım. erhan, onur ve taygun resimlerimizi çekti. sanırım sitede yayınlayacaklardır.
gelemiyen arkadaşlarımızı da bir gün bir yerlerde lütfederlerse tanıyacağım sanırım. muvaffak abimin babacanlığı, erol'un pos bıyıklı sempatikliği, taygun'un çakmak çakmak gözleri, kıvancın ağır başlılığı,anıl'ın delikanlılığı,onurun espirütelliği,erhan'ın sıcaklığı,serkanın yüreğinin güzelliği,güvenin mertliği............tüm bunlar sadece ilk etapta gözlemlediklerim, hepsi tüm bu özellikleri, güzellikleri taşıyor arkadaşlarım.
Canlarım tanıştığımıza çok mutlu oldum, ama bu güzelliklerinizi gösterip kaybolursanız benden çekeceğiniz var..... birlikteliklerimizin devamını bekliyorum...

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 03-06-2007, 15:34   #2
Wetblue
Tayfa

Wetblue kullanıcısının avatarı

Smile Zaten son yıllarda en çok karşımızdakini anlamaktan yana derlerimiz çoğaldı....

Zamanimizda Kaybolan Büyüğe Saygi, Anlayiş, Karşisindakini Anlamadan Harekete Geçmeme Ve En önemlisi Insan Kazanmanin Kaybetmeden Zor Olduğunu şu Küçük Toplulukta Bile Olsa Gösterdiğiniz çaba Için Sizi Kutlarim. Nedense Internette Tanişmayi Fiilen Tanişmaya Göre Daha Basite Alan Bir Anlayiş Yayildi. Düşünüldüğünde Kişilerin Bir ömürde Ulaşamayacaklari Olanağa Bu Platformlarda Kavuştu. Bu Toplulukda Sanal Keyifleri Yaşayip, Genelden Seçerek Dostluklar Yaramaya Kisaca Yaşami Renkli Ve Sevgi Dolu Yaşamak karşınızdakinin fikrine, sözüne yer vermeyi bir kez daha hatırlattınız. Örnek teşkil ettiğiniz için sizi kutlarım.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

23/05/1953
Mersin/Erdemli

A Rh +
"Alkolsüz & Nicotinsiz"
Wetblue Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-06-2007, 15:49   #3
igmsva
Kaptan

Alıntı:
Wetblue tafarından gönderildi
Zamanimizda Kaybolan Büyüğe Saygi, Anlayiş, Karşisindakini Anlamadan Harekete Geçmeme Ve En önemlisi Insan Kazanmanin Kaybetmeden Zor Olduğunu şu Küçük Toplulukta Bile Olsa Gösterdiğiniz çaba Için Sizi Kutlarim. Nedense Internette Tanişmayi Fiilen Tanişmaya Göre Daha Basite Alan Bir Anlayiş Yayildi. Düşünüldüğünde Kişilerin Bir ömürde Ulaşamayacaklari Olanağa Bu Platformlarda Kavuştu. Bu Toplulukda Sanal Keyifleri Yaşayip, Genelden Seçerek Dostluklar Yaramaya Kisaca Yaşami Renkli Ve Sevgi Dolu Yaşamak karşınızdakinin fikrine, sözüne yer vermeyi bir kez daha hatırlattınız. Örnek teşkil ettiğiniz için sizi kutlarım.
hakkımda yapmış olduğunuz yorumla teveccüh göstermişsiniz, sağolun. inanın ben bir şey yapmadım. bahsettiğiniz kavramlar bizim özümüzde, kanımızda olan şeyler, sanırım pek çok insan sadece hayat karmaşısından bunların farkında değiller. ama inanıyorumki geçen zamanın çok hızlı akıp gittiğini ve esas olanın değerlerimiz olduğunu fark edecekler. tabii inşallah bunun için kendileri açısından geç olmaz.

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
Eski 03-06-2007, 22:29   #4
aserkansatı
Guest

2 haziran toplantısının çok yararlı olduğuna eminim...Yüzyüze olmadan yapılan diyaloglar her zaman arzu ettiğimiz etkiyi yaşatmıyor.Mimikler,bakışlar,en önemlisi gözler çok önemli...Bazen bir şey yazıyorum siteye.Yazarken aklımdan geçen niyeti biliyorum elbette ama sonra yazdığımı okuyorum tarafsız bi gözle;çok sert olmuş.Daha doğrusu onu okuyana bu sözleri ben söylesem ve yüz yüze olsak,belki de omzumu sıvazlayıp haklısın diyecek (çünkü niyetim kötü değil) ama beni tanımayan biri o yazıyı okuyunca der ki; 'Bu adamın bana ne garezi var'

O yüzden daha dikkatli yazmaya çalışıyorum yazılarımı.Çünkü biraz sivri dilliyimdir ama bana kırılmaz dinleyenler,uslubumdan dolayı.Gel gör ki yazı yazarken uslup konuşur gibi rahat yansımıyor.O yüzden arkadaşlarımın tanışıp kaynaşması hoşuma gitti.En azından yazılanları okuduklarında kimin hangi tarzda konuştuğunu bildikleri için yersiz alınmalar olmaz...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-06-2007, 22:59   #5
freediver
Kaptan

Abi insallah bende sizlerle tanisirim...
özellikle tanismak istedigim 7 kisi var

Uzman doktor rastgele
Ilker abi(sen)
Muvaffak abi
Serkan abi (aserkansati)
Katiti
Tago
Onur abi
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-06-2007, 23:09   #6
igmsva
Kaptan

Alıntı:
freediver tafarından gönderildi
Abi insallah bende sizlerle tanisirim...
özellikle tanismak istedigim 7 kisi var

Uzman doktor rastgele
Ilker abi(sen)
Muvaffak abi
Serkan abi (aserkansati)
Katiti
Tago
Onur abi
cumhurum sen gel hele yaparız bişeyler, emin ol bizlerde seninle tanışmayı çok isteriz

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
Eski 04-06-2007, 12:34   #7
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

İlker abim sonunda hasret giderdik şöyle doya doya yakındada balık avlarına gitmeye başladık mı oooh keyfe bak
Cumhur abi senide hep anlatıyor Serkan abi bende seni görmeyi dört gözle bekliyorum inşallah gıt-gıt ın arkasından birlikte olta sallıycaz bu sezon anladın sen onu

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-06-2007, 13:05   #8
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

ilker abim bende seni ve erol abimi tanımaktan çok mutlu oldum....eeee tanıştık birkere öyle kolay zaten bizden kaçamazsın...daha balık tutucaz mangal yakacaz sucuk pişirecez ohhooooo neler var neler....

NOT: bendeki resimleri anıla verdim kendisi bu konu altına ekliyecektir....
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-06-2007, 14:44   #9
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

İlker Abicim o gün seni aradım ama telefonun meşguldü (saat 18 civarı). Sonra Çağlar'ın önünde dağılan ekibi yakaladım tam da, senin yeni ayrıldığını söylediler. Ben mazeretim nedeniyle anca o saatte gelebildim malum, ama daha çook görüşürüz inşallah ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-06-2007, 15:31   #10
igmsva
Kaptan

Alıntı:
katiti tafarından gönderildi
İlker Abicim o gün seni aradım ama telefonun meşguldü (saat 18 civarı). Sonra Çağlar'ın önünde dağılan ekibi yakaladım tam da, senin yeni ayrıldığını söylediler. Ben mazeretim nedeniyle anca o saatte gelebildim malum, ama daha çook görüşürüz inşallah ...
mertim teşekkür ederim tabii ki bolca görüşeceğiz. merak etme beden kurtuluş yok

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları