Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 05-07-2007, 16:01   #11
nevzat
Kaptan

nevzat kullanıcısının avatarı

Yasin tebrikler güzel avlar yapmışsın,deniz avına merakın nasıl varsa deniz maceralarını da bekliyoruz.Rastgele kardeşim.
Eski 05-07-2007, 17:13   #12
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
nevzat tafarından gönderildi
Yasin tebrikler güzel avlar yapmışsın,deniz avına merakın nasıl varsa deniz maceralarını da bekliyoruz.Rastgele kardeşim.
Selam Nevzat kardesim ..
evet deniz avi merakim da var , olmazmi ... suan ariyorum resimleri hep birer birer hazirliyor ve sizlere sunmaya calisiyorum. denizde babam ile beraber cok tutardik... insallah temmuz sonu Türkiyedeyim ve sabirsizlikla bekliyorum...

selamlar - rastgelsin

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-07-2007, 22:17   #13
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan yelek !

yasin kardeşimizin elindeki balıklar muhteşem tebrikler yasin ama benim daha çok dikkatimi avcı yeleği çekti bence yelek isteyen arkadaşlara bu renk ve model çok hoş gibi geldi ne dersiniz ? ayrıca yasin sizin oralarda kaç euro ?
Eski 06-07-2007, 06:48   #14
BLACK SHARK
Kaptan

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi
yasin kardeşimizin elindeki balıklar muhteşem tebrikler yasin ama benim daha çok dikkatimi avcı yeleği çekti bence yelek isteyen arkadaşlara bu renk ve model çok hoş gibi geldi ne dersiniz ? ayrıca yasin sizin oralarda kaç euro ?

Selam Adnan abi ..
tesekkür ederim ..... abi bu yelekler marka marka degisiyor , ortalama 10 € dan 45 € ya kadar fiatlari cikabiliyor - burada tam orginal balik yelegi olmayanlarda var ama avda nerede olursa olsun giyinebilir bunlarda 5-10 € arasi degisiyor ... yani farketmez ha balikda giymissin ha aksam üstü gezmeye .

selamlar - rastgelsin

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
Eski 17-07-2007, 23:04   #15
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Yasin teşekkür ederim, kısmet se burda sitemize yakışan bu tarzda bişeler yapacağız... sevgi ve saydılarımla...
Eski 18-07-2007, 18:05   #16
iesencan
Tayfa

iesencan kullanıcısının avatarı

Yasin Harika Balıklar, Ya bir de Sazan avına gitsende diyorum, trofelerin resimlerini görsek.Hep elin Adamlarında görüyoruz Devasa Sazanları.Ben sendende bekliyorum arkadaşım.Göğsümü gere, gere bu sazanı benim arkadaşım tutmuş diye Millete hava atayım.Rastgele, iğnen keskin şansın bol olur inşallah.
Eski 18-07-2007, 18:20   #17
BLACK SHARK
Kaptan

Alıntı:
iesencan tafarından gönderildi
Yasin Harika Balıklar, Ya bir de Sazan avına gitsende diyorum, trofelerin resimlerini görsek.Hep elin Adamlarında görüyoruz Devasa Sazanları.Ben sendende bekliyorum arkadaşım.Göğsümü gere, gere bu sazanı benim arkadaşım tutmuş diye Millete hava atayım.Rastgele, iğnen keskin şansın bol olur inşallah.

Ismailcigim cok haklisin ... ama inan sazan baligini sevmedigim icin hic düsünmedim yogun bir sekilde sazan avlamayi , cok tuttum 2 kg 3kg 5 kg felan ... haymana gölünde ankarada küsbe ile tutardi babam , dib oltasi ile ..bende cok yakaladim ogün , ama ismail bilmiyorum ya biz yapmasini bilemedik yada sudanmi desem balik cok mirik kokuyordu ve lezzetli gelmedi bana , birde burada yilbasinda meshurdur kaynamis suda mavi sazan derler , sirkeli suyunda kaynatiyorlar balik mavi rengini aliyor .... yumurta haslar gibi . ama ben begenmedim , o yüzden hic tutmaya da gitmedim.belki birde senin tutmus oldugun sazanlari kendi tarifenle yesem belki fikrim degisir kardes , herkesin bir uzmanlik alani var , senin tutmus oldugun sazanlarda cok harika , mutlaka sevkli tutmak.sana söz , yakinda burada sazanlari sergileyecem , insallah arkadaslara gsterirsin

selamlar - rastgelsin

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları