Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > TATLI SU AVI

TATLI SU AVI Tatlı sularda olta ile yapılan avlar hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-07-2010, 08:52   #31
hamit34
Oltacı

hamit34 kullanıcısının avatarı

[quote=ukg79;89350]hamit abi yolumuz düşerse elbetteki ilk önce seni ararız oldukça güzel fotolar emeğine sağlık...[/QUOT inşallah elimizden ne yardım geliyorsa yaparız elbette
en pahalı balık yakaladığın balıktır
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
hamit34 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 29-08-2010, 10:26   #32
bay_maximum
Oltacı

bende hamit abi senden şöyle oltamın pasını silecek mısırıma hamuruma yok olmaz demeyecek israil sazansız aynalı sarı pullu sazan olan temiz bir göl adresi ver dicektim aslında arnavutköydeyim o kadar göl varki hepsine gitmeye kalksam hevesim kırılcak bildiğin varsa iş yapar dediğin avlak çok güzel olur resimleri koyup inş adını zikrederiz...
bay_maximum Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-08-2010, 19:50   #33
hamit34
Oltacı

hamit34 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
bay_maximum tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bende hamit abi senden şöyle oltamın pasını silecek mısırıma hamuruma yok olmaz demeyecek israil sazansız aynalı sarı pullu sazan olan temiz bir göl adresi ver dicektim aslında arnavutköydeyim o kadar göl varki hepsine gitmeye kalksam hevesim kırılcak bildiğin varsa iş yapar dediğin avlak çok güzel olur resimleri koyup inş adını zikrederiz...
inşallah bekleriz resimleri su an önere bileceğim yolu düzgün ve avlanmanın serbest olduğu ve sadece aynalı ve karasazan turna ve yayın yapan bir göl söyleyebilirim bulmanın gitmenin kolay olması açısından ihsaniye köyünden bollucaya giderken soldaki büyk göl fakat buralarda balık yakalamak zor iş yemlemek ve beklemek gerek en küçük balık kiloluk çıkıyor birde çiftalan köyü tarafında belediyenin köbek barnağı var oranın arkasındaki göl oda aynı dır israil çıkmaz oralarda yok çünki
en pahalı balık yakaladığın balıktır
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
hamit34 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-08-2010, 20:50   #34
lazuri
Oltacı

selamlar bana zıpkınla dalmaya eşlık edecek arkadaş arıyırum istanbul syran tepede oturuyorum yalnız dalınmıyor zevklı olmuyor ilgilenen olursa sevınırım yer onemlı dıyıl araç var tek eksiğim arkadaş
hoşbulduk arkadaşım bnim adim imdat rizeliyim istanbulda 4senedir ikamet etmekteyim iki çocuğumvar merak saldım zıpkın avına şansımı denıyım yenı arkadaşlar ediniyimdedim gördüğüm okuduğum kadarıylan doğru adrse gelmişim ilerlıyen zamanlarda daha detaylı bılgılerinizi alırım inşallah
lazuri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-09-2010, 14:05   #35
ilhan
Kaptan

ilhan kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hamit34 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
inşallah bekleriz resimleri su an önere bileceğim yolu düzgün ve avlanmanın serbest olduğu ve sadece aynalı ve karasazan turna ve yayın yapan bir göl söyleyebilirim bulmanın gitmenin kolay olması açısından ihsaniye köyünden bollucaya giderken soldaki büyk göl fakat buralarda balık yakalamak zor iş yemlemek ve beklemek gerek en küçük balık kiloluk çıkıyor birde çiftalan köyü tarafında belediyenin köbek barnağı var oranın arkasındaki göl oda aynı dır israil çıkmaz oralarda yok çünki
Selam Hamit

Söylediğin göle bu hafta sonunki offroad gezisinden sonra bir bakayım dedim. Güzel yere benziyor. 2 arkadaş vardı olta altan. bişey çıkmadı dediler. ama güzel balık olduğunuda söyledir. Tabikli nasip. Önümüzdaki hafta 1 geceliğine orada kamp yapmayı düşünüyorum. inşallah avımız iyi geçer.
ilhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-09-2010, 16:38   #36
Fatih AKDAĞ
Tayfa

Fatih AKDAĞ kullanıcısının avatarı

Faydalı bir paylaşım teşekkür ediyorum.

Saygılarımla
Torbalı / İZMİR
İmza ayarlarınızı düzenlemek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Fatih AKDAĞ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları