Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-12-2009, 10:42   #41
recush
Oltacı

recush kullanıcısının avatarı

Alıntı:
burakeren tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
netten satış yapılan shimano adresi var mı ?
Selam kardeşim.Netten bir sürü shimano ürünü satış yapan firma var size birkaç tane adres vercem bakarsınız hatta makina ve kamış almak niyetindeyim
alanyada kaliteli ürün satan kimse yok neyse internette ergin balıkcılık,av marketi,spot deniz bunun gibi sitelere bakarsanız birçok shimano ürünlerini bulabilirsiniz.Şunuda ilave edeyim eğer kamış almaya niyetiniz varsa italcanna kamışlarını tavsiye ederim yinede bir bakın derim.Makinadada tartışmasız shimano.Ras gele bol avlar.
recush Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 16-01-2010, 18:30   #42
albayrak1616
Oltacı

Merhaba bugün bir shimano exage 6000 fb aldım.fakat dikkatimi çeken ve beni düsündüren bir sey var makinanın kolunu saga sola oynattıgımda göbekten hafif bir oynama oluyor.Benim baska marka eski bir makinam var onuda denedim aynı sey ondada oluyor ama yeni aldıgım shimanoda bu normalmi satıcı bana normal oldugunu hafif bir pay oldugunu söyledi ama yinede size sormak istedim bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim aklıma takılıyor sürekli...
Eski 27-02-2012, 17:42   #43
MERCURY90
Oltacı

bende şimano almak istiyorum ama çok pahalılar. bir tane şimano hyperlop buldum 2500, bulabildiğim en ucuz makina, alsam idare edermi acaba? verebileceğim maximum miktar buna yetiyor
MERCURY90 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-03-2012, 08:43   #44
mehmet erdem
Oltacı

Bendede Shimano tutkunluğu var.Genelde yurt dışında toparladım bayağı bir ekipmanım var.Ama bu ürünler Türkiye'de çok pahalı.Bir ikincisi yeni modeller anında Türkiye'ye girmiyor.Sitelerdeki ürün açıklamalarıda çok yetersiz.
Selamlar
mehmet erdem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-03-2012, 08:59   #45
mehmet erdem
Oltacı

Mutlaka biliniyordur ama bilmeyen ve Shimano marka ürünler almak isteyen arkadaşlar için bir iki önerim var.Birincisi Shimano Türkiye ana bayii Okyanus Marine Ltd. dir.Bu bayinin kendi internet satış sitesi vardır.Ayrıca bir çok sitede 3-5 lira fiat farklılıkları ile satış yapmaktadır.Ben bir çok ürününü denedim.Memnun kalmadığımda olmadı.Ancak sitelerde ürün açıklaması yetersiz.Ve Simano her yıl moda oluşturmakta ve ürünlerini yenilemekte.Hangi balığa nasıl bir kamış ve makina alcağınızı iyi etüd etmelisiniz.Birde modası geçmişmi buna dikkat etmelisiniz.Kamışta kalite standardı Alivio ile başlayıp Catana-Nexave-Exage...yükselmektedir.Bunlarda kendi içerisinde AX-BX-CX olarak kalite sınıflarına ayrılmaktadır.Shimano.ru adresinden bizde şu an olmayan çeşitleride görebilirsiniz.Ya da Shimano kataoğu indirebilirsiniz. Selamlar,sevgiler,saygılar....
Mehmet Erdem
mehmet erdem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları