Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Tanışma

Tanışma Üyelerimizle tanışıp kaynaşabileceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-04-2010, 15:35   #21
JMJT
Oltacı

Alıntı:
Necati ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Müsait olduğunda beni arayabilirsin..
0 535 417 55 27
Yardımcı olmaya çalışırım..
telefonunu kaydettim Necati abi. Şöyle söyliyim ben her zaman müsaitim, siz ne zaman müsait olursanız ben orda olurum... Usta balıkçılardan bişeyler öğrenerek başlamak daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. Çünkü hangi balık için hangi misina, yem, kullanılacağı? hangi balık zehirli? balığı oltadan çıkarma ?
bunlar siteden okuyarak yapılacak işler değil gibi... Balıktan sonra Hastanenin yolunu tutmayalım...
JMJT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 27-04-2010, 16:29   #22
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
JMJT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Herkese öncelikle merhabalar...
Balıkçılık hakkında hiç bir bilgim olmadan geçen hafta gittiğim marmariste bi arkadaşım aracılığıyla balık tutmaya gittim ve balık tutmanın insana büyük bi keyif ve mutluluk verdiğini gördüm... Geçenlerde hediye olarak bi olta seti aldım... Gerçekten benim için çok güzel bi hediye oldu fakat baştada söylediğim gibi balıkçılık konusunda hiç bi bilgim olmadığından nette araştırmalar sonucunda sitenize rastladım...balıkçılık konusunda bilgili arkadaşlar ve abilerim olması ayrıca samimi bi ortam olması üye olmamda büyük etken oldu... Amatör Balıkçılığa yeni başlayan arkadaşınız olarak yardımlarınızı bekliyorum... herkese rastgelsin...
Cem kardeşim hoşgeldin evet dediğin gibi balık tutmak insanı aşırı derecede dinlendiriyor ve kafasını rahatlatıyor.İnşallah sitemiz sayesinde öğreneceğin bilgilerle kazanacağın tecrübelerle bol bol dinlenirsin kal sağlıcakla
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 16:38   #23
JMJT
Oltacı

Alıntı:
Aydın35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Cem kardeşim hoşgeldin evet dediğin gibi balık tutmak insanı aşırı derecede dinlendiriyor ve kafasını rahatlatıyor.İnşallah sitemiz sayesinde öğreneceğin bilgilerle kazanacağın tecrübelerle bol bol dinlenirsin kal sağlıcakla
Hoşbulduk Aydın kardeşim... seninde söylediğin gibi sitedeki üstadlarla tecrübe kazanmak gerçekten güzel olucak... Teşekkür ederim... görüşmek dileğiyle...
Eski 27-04-2010, 17:08   #24
adolomorola
Kaptan

adolomorola kullanıcısının avatarı

Cem ailemize hoşgeldin
Görüyorsunki herkez sana birşeyler kazandırmak için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar eminimki sende bu balık avı aşkı olduğu sürece en yakın zamanda çok iyi bir avcı olacaksın bende sana iki tane tavsiye ediyorum.
1-Sürkülere uyğun av yap
2-Av yaptığın bölgeyi av bittikten sonra çevre temizliğiyap ve geldiğin şekilden daha temiz bir şekilde bırak.
Herşey gönlünce olsun...

1973/Manisa

0 535 5875786

''Sürküler dışı balıkları geri iade et ''
Zamanını balık aramakla değil
Balık yakalamakla geçir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
adolomorola Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-04-2010, 17:13   #25
JMJT
Oltacı

Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Cem ailemize hoşgeldin
Görüyorsunki herkez sana birşeyler kazandırmak için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar eminimki sende bu balık avı aşkı olduğu sürece en yakın zamanda çok iyi bir avcı olacaksın bende sana iki tane tavsiye ediyorum.
1-Sürkülere uyğun av yap
2-Av yaptığın bölgeyi av bittikten sonra çevre temizliğiyap ve geldiğin şekilden daha temiz bir şekilde bırak.
Herşey gönlünce olsun...
Hoşbulduk Öner abi... Tavsiyelerini şimdiden aklıma yazdım... teşekkür ederim... ayrıca Bende Manisa'da 12 sene ikamet ettim... Burda Manisaları abilerimi görmek gerçekten sevindirici...
Eski 27-04-2010, 17:18   #26
musty
Kaptan

musty kullanıcısının avatarı

cem kardesım sahılevlerınde oturuyorum fakat hıc olta atmıyorum gecen seneler kalamara cıkıyordum fakat koseden yanı narlıdereden gırdıgın zaman sahılevlerıne ılk koseyı gorursun orada askerıyeye dogru melakop avlıyorlar bu sene seyreklestı fakat yınede cıkıyor kosenın de mudavımlerı var kalamar subye olsun cıkar yazları caparı yapılır tuzla-mayna taraflarında ıncıraltı tarafında tekneler batıga gıderler granyoz a kardesım sana sımdıden rastgelın hoscakalın
Eski 27-04-2010, 17:32   #27
JMJT
Oltacı

Alıntı:
musty tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
cem kardesım sahılevlerınde oturuyorum fakat hıc olta atmıyorum gecen seneler kalamara cıkıyordum fakat koseden yanı narlıdereden gırdıgın zaman sahılevlerıne ılk koseyı gorursun orada askerıyeye dogru melakop avlıyorlar bu sene seyreklestı fakat yınede cıkıyor kosenın de mudavımlerı var kalamar subye olsun cıkar yazları caparı yapılır tuzla-mayna taraflarında ıncıraltı tarafında tekneler batıga gıderler granyoz a kardesım sana sımdıden rastgelın hoscakalın
Bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim... Balıkçılıkla ilgili ilk deneyimlerimi oralarda yapıcam gibi bi his var
Peki Senin bana tavsiye edebileceğin bi yer var mı?
Eski 27-04-2010, 17:53   #28
musty
Kaptan

musty kullanıcısının avatarı

cem kardesım ınan ben karadan olta atmıyorum fakat bence sahılevlerıne gıdeceksen aksamları kalamara at 3 5 senedır cok seyrek yaptıgım ıcın senı yanıltmak ıstemıyorum arkadaslarımız abılerımız sana daha guclu bılgı verırler
Eski 27-04-2010, 18:39   #29
JMJT
Oltacı

Alıntı:
musty tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
cem kardesım ınan ben karadan olta atmıyorum fakat bence sahılevlerıne gıdeceksen aksamları kalamara at 3 5 senedır cok seyrek yaptıgım ıcın senı yanıltmak ıstemıyorum arkadaslarımız abılerımız sana daha guclu bılgı verırler
Tekrar teşekkür ederim... Umarım İzmirli abilerim,arkadaşlarım bana bu konuda yardımcı olurlar..... Yarın ne olursa olsun oltamı suya deydirmek istiyorum...
Eski 27-04-2010, 18:45   #30
dizel45
Tayfa

dizel45 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
JMJT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hoşbulduk Kamil Abi... Teşekkür ederim...
cem aramıza hoşgeldin kardeşim

dizel45 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları