Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Balik Avı İle İlgili Tüm Linkler

Balik Avı İle İlgili Tüm Linkler Balık avı ile ilgili web sitelerinin linkleri

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-11-2005, 06:33   #1
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Varsayılan Balık avı ile ilgili tüm linkler

Herkese selam,
düşündümde bize hep lazım olan başvuru kaynaklarını bir araya toplayayım dedim.
Linkleri kendime göre bir önem sırasına dizdim.Bunların dışında da olanlar vardı elbette ama bunlar bence en iyileri idi,sevgi ile kalın

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] En iyi başvuru kaynağı

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] deniz ve tatlı su balıkçılığı konusunda en ciddi sitelerden bir tanesi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] adından anlaşıldığı gibi,denizcilikle ilgili her şey

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] balık avı ve malzeme satışı

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] balık avı ve su altını sevenler için

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] deniz ve tatlı su balıkçılığında önemli bir kaynak

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Amatör Denizcilik Federasyonu hep gerekli bilgileri içeriyor

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Denizciler Sivil Toplum İnisiyatifi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Tarım ve Köyişleri Bakanlığının SU ÜRÜNLERİ VE İLGİLİ MEVZUATı

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Dalış,tatlı su ve deniz avcılığı

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] tatlı su balıkçılığı

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Alabalıkçıların uğrak yeri

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] İzmir’li bir dost sitemiz

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Bir adaya düşüp de hiçbir takım yoksa yanınızda,işte burası tam size göre

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Balık Haritası

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Canlı Türlerinin Ontolojisi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] En doğru Balık Türlerini Tanımlar

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Zıpkıncıların vazgeçilmez sitesi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Zıpkıncıların ikinci sitesi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Türkiye’nin tekne borsası

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] tekne,bot ve deniz motorları

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Denizcilik kitapları ve haritaları
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 17-11-2005, 17:03   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

teşekkürler levrek, güzel bir çalışma olmuş. Eline sağlık .

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-11-2005, 19:38   #3
nirvana
Çımacı

nirvana kullanıcısının avatarı

Ellerine sağlık harika bir döküman.
nirvana Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-2005, 09:57   #4
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Mersi mösyö
Eski 30-11-2005, 05:39   #5
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

zıpkıncılıkla ilgili ben de bir yabancı site yazayım:

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

sadece resimlere baksanız bile yeter

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-01-2006, 05:13   #6
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Sevgili erol arkadaşım bu göstermiş olduğun sitelerden Amatör-Balıkcılık adlı sitede bizim site hakkında güzel olmayan yorumlar var bu yorumların ne için yapıldığını anlamıyorum bu konu hakkında bilgilerini ve düşüncelerini bekliyorum.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-01-2006, 06:32   #7
aserkansatı
Guest

Linki tam versen Selim.Ben bulamadım.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-01-2006, 14:38   #8
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Serkan [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] diye bir site Erol da vermiş yukarıda zaten.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-01-2006, 21:46   #9
aserkansatı
Guest

Arkadaşlar tam link bu.Buyrun okuyun.Eylül ayında yazılmış bir yazı.Ben pek bir şey anlayamadım...

Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-01-2006, 05:45   #10
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Arkadaşlar tam link bu.Buyrun okuyun.Eylül ayında yazılmış bir yazı.Ben pek bir şey anlayamadım...

Sanırım açıklama yapmam gerekiyor.
Olaylar çok uzun kısaca anlatsam bile baya uzun sürecek neyse başlayalım.
Olay 1 yıl kadar önce bizim bahsi geçen amatör balıkçılık adlı siteye üye olmamızla başladı (anıl ve ben). Daha sonra aramızda tartışma çıktı üyeliğimiz silindi. Bizde kendi sitemizi kurmaya karar verdik. Anılla ortak arkadaşımız olan bir arkadaş bize bir forum yaptı. Bu forumda admin yetkisi anıldaydı bende moderatör olarak sitede bulunuyordum. Bu forumu yapan arkadaş anılı gaza getirerek diğer foruma saldırmalarını sağlamışlar bunu yaparkende bizim sitemizin yönetim panelinden diğer siteden üye olan bir admin arkadaşın parolasını çalarak yapmışlar. Daha sonra biz bu arkadaşla muhattabı kestik bende anılla konuşup yaptığının yanlış olduğunu anlattım. Daha sonra bu arkadaş gelip bizim forumumuzada saldırı düzenledi. Sitemiz 4 ay kadar yayından kalktı. Bende yeni bir sunucu kiralayıp şu an kullandığımız vBullettin adlı hazır forumu kurdum. Tam bu tarihlerde zıpkıncı.com ve amatör balıkçılık sitelerine saldırı düzenlenmiş. Adımız 9 a çıktığı için ilk akla gelen bizler olduk ve böyle şeyler çıktı ortaya. ben zıpkıncı.com sitesinin adminiyle konuşup o dönemde olayları halletmiştim. Ama nedense amatör balıkçılık sitesinin admini ile uzlaşamadık ona bunların bizimle ilgisi olduğunu anlatamadım. Sonucuda yukarıdaki linkteki yazı yazıldı.
O veya bu şekilde bizden şüphelenen şifrelerimiz çalındımı diyen varsa
benimle msn yada özel mesaj yoluyla iletişime geçsin admin panelinin şifresini vermeye hazırım bakıp gözlerinizle görün şifreler hiçbir şekilde görünmüyor.

Siz üye olurken şifreleriniz md5 tekniği ile geri döndürülmez şekilde veritabanına gömülüyor. Peki üye girişlerinde nasıl şifre kontrolü yapılıyor derseniz sizin girdiğiniz şifre yine md5 ile dönüştürülüyor ve veritabanındaki ile karşılaştırılıyor.
Umarım bu yanlış anlaşılma giderilir.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları