Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-03-2007, 06:30   #11
mufi
Guest

Arkadaşlar bu konuda konuşulacak/yazılacak o kadar çok şey varki...
yanlız bu sadece bizim derdimiz değil.. tüm dünya ülkelerinde aynı..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 27-03-2007, 07:11   #12
giritli
Kaptan

giritli kullanıcısının avatarı

Helaaaaaaaaaaaaaaal.....

Yunan basını elinden gelse takımlarının hezimetini ve de kendi taraftarlarının kendi takımlarını yuhalamalarını dünya alem görmesin diye maç yayınını kesmediler ya ben ona şükrediyorum...ATV maçı naklen verdi ama sanırım kameralar Yunanlılara aitti ya da kameralar bizimdi ama hepsinin başında Yunanlı bekçi vardı ...yoksa hazır ellerine böyle bir malzeme geçmişken kendi milletinin yaptıklarını çekinmeden gözler önüne seren Türk basını Yunanlıların rezilliklerini neden dünyaya göstermesin diye düşünüyorum...Ya da maçın Türkiye'deki naklen yayınlanma hakkını alabilmek adına birtakım tavizlermi verildi acaba...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

giritli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-03-2007, 18:46   #13
Rauf
Guest

Onurcum kameralar bizim değil yunan televizyon yayını onun icin serzenişte bulunuyorum adamlar enayimi bizim gibi her bişeyi gösterecek dedil verecek UEFA ya.Ben almanyada calıştığım zamanlarda öyleydi alman tv kanalları katiyyen eksra böyle şeyleri göstermez yanlız top hareket halinde iken bir olay olursa o görünür.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-11-2007, 16:18   #14
Michelangelo
Çımacı

Michelangelo kullanıcısının avatarı

Thumbs down

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Bu televizyoncuların hepsi birer palavracı,yalancı,cahil vede en önemlisi devletini milletini sevmeyenlerden kurulu herhalde,türkiye isviçre maçındaki olayları dünyaya yayanlar yaptıkları hatadan kendilerini haklı çıkarmak için medyanın özgürlüğünden bahsetmişlerdi,bizlere hergün çok ama çok kötü programlarla bir nevi halkını cahil sayarak bir sürü dandik programlarla bizleri uyutmaya çalışan bunlar değilmi nerde bizim özgürlüğümüz,şimdi diyebilirlerki,,seyretmeyin kardeşim beyenmiyorsanız,,ne seyredelim al birini vur ötekine,avrupa ile türkiye yayınlarında iki ayrı yayın var saat gece 23,00 den sonra yayınlıyorlar paralı telefonla katılınan programları millet çıldırıyor,mecburen alman programlarını syrediyoruz,YAZIK ama çok yazık bu millete,daha ağır yazmak isterdim ama terbiyem bu kadarını müsade ediyor.
Helal Selim abi sonuna kadar destekliyorum bu gazeteciler sadece kendi çıkarlarını kanalın çıkarına veya
gazetinin çıkarına yani çıkarına olmayan bir şeyi yapmıyorlar Bu milli marşımız bile olsa!!!
Doğum Günü:1993

ANkaraLI BAlıkçı
Michelangelo Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-11-2007, 00:34   #15
ismail2776
Miço

Üç tane hususa deyinmek istiyorum:
1. Türkiye'de ki medya "kurulu medya"dır diye düşünmekteyim. Kimilerinin elinde bulunan bu medya, medya patronlarının da üstünde bulunan ve onların yöneticileri konumunda olan insanlardan emir aldıklarını düşünüyorum. Bir toplum bu kadar yozlaştırılmak istenmezki. Nedir bu televizyonda izlediklerimiz. Saçma sapan programlar. Yeter demenin tam zamanıdır. Bize gelin kaynana, saçma sapan yarışmalar yarışmalarda kutu açmalar, ana haber bültenlerinde hayvanları göstermeler, yeter artır diyorum.
2. İstiklal Marşımız okunurken kamerayı futbolcuların gözüne, mikrofonu ağzına dayayan zihniyeti kınıyorum. Bu kadar saçma bir şey görmedim. Bana çok garip ve gereksiz geldi.
3. Maçtan önce ATV'de maçın "Bandırma Gross Marketler Zinciri" sponsorluğunda yayınlanacağı ilan ettiği an yıkıldım. Çünkü burada dolaşan ve doğru olduğuna çoğu kaynaktan onay aldığım bir haber var. Gross Marketlerini Leyla Zana'nın abisi satın almıştır. Böylece Gross marketten alış veriş yaptığımız zaman paranın nereye aktığını görmüş olduk. Ayrıca kanalında bu marketin reklamını yapması benim hoşuma gitmedi.
Herkese teşekkür ederim.
ismail2776 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-11-2007, 04:46   #16
Rauf
Guest

Medya konusundaki düşüncelerinize aynen katılıyorum.Ama dedikoduları pek kaale almayın bağzı haberler gercek dışı olabilir ve bağzı kişileri ve fifmaları karalamak babında cıkarılmış olabilir.mesela bir müddet evvel aldığım bir mail de L C vakiki (cocuk giyim) firmasının Leyla zananın firması olduğu hakkında bir haberdi.aslında bu firma koc topluluğuna ait bir firma olduğunu bir kac kişiye sorunca anladım selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-11-2007, 06:37   #17
ender
Tayfa

ender kullanıcısının avatarı

Aynen katılıyorum rauf baba
bu kendini aydın sayan kesim bazen ne yaptığını bilmiyor.şerefsizlik parayla olsaydı kimse yapmazdı bedeva olduğu için hepsi yapıyo.
selamlar saygılar.

Ender ÇAM
1966 A Rh +
İzmir-Balçova
0 232 459 24 10
0 507 747 63 32
endercam35@gmail.com
ender.cam@windowslive.com
ender Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım