Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-03-2010, 18:03   #1
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Varsayılan Paşa Team Karareis'te...

evet arkadaşlar havanın azda olsa müsaade etmesiyle bizde soluğu deniz kenarında aldık paşa team ekibi olarak.balık bahane dostluk şahane sılagonumuzla vardık deniz kenarına.önce hasan ağabeyimle ben vardık deniz kenarına ateşleri yaktık çayı koyduk başladık diğer arkadaşlarımızında gelmesini beklemeye.eee boş durmak bize yaraşmaz hemen oltalarda suya kavuşturuldu.hasan abim kallavi bir paşayı ortama buyur etti ancak paşazade efendi bizleri pek sevmemiş olacak ki pozu verdikten sonra fazla durmak istemedi.dalgaların devirdiği sepetten firar etti.ancak hasan abi bu dururmu hemen başka bir misafiri davet etti bu kez temkinliyiz misafiri yatılıya almak için sepet yerine direk çuvaldan yatağına yatırıverdik.huzurla uyusun diye.nihayet Necati abim doğan kardeşim birol abim ve çoşkun abim yanımıza vardılar hemen çaylar konuldu sohbetler başlandı biryandan da oltalar suya atıldı.bu arada güzel bir mırmırda bana teşvik etti.balığın yakındamı yoksa uzaktamı olduğunu anlamak için belirli mesafelere oltaları attık ancak görünen şuydu balık seyrekti ve her mesafeden gelebiliyordu yani balık gezer durumdaydı.diğer aracın yani kıvanç ve Adnan abi ile Ertan kardeşiminde bize katılmasıyla hemen yemek yapma girişimleri başlandı.menemenler hazırlandı dostluk ve kardeşlik içersinde afiyetle yenildi.sabah bir ekip karada kalırken diğer ekip iki teknele çeşitli noktalarda avlar denedi.sonuç hem kıyıda hem teknede azda olsa iyidi.bu havada avımız beklentilerimizin üzerinde geçiyordu.rüzgar sürekli yer değiştirir durumdaydı.sabah kıyıda avlanırken karareisin site sakinlerinden olan sadettin albayım ve kazım albayımla tanışma imkanımız oldu.kazım albayımın ilk sorusu sizdemi manisadan geliyorsunuz diye başlayınca !....çayla birlikte geçen sohbet neticesinde özellikle ençok tanınan kazım albayımın söylemleri aynen şöyleydi.denizler herkeze açık.efendi bir şekilde gelip bizlerle burada balık avlayan her arkadaşımıza kapımız açık.özellikle bizlere manisadan gelipte bu bölgede av yapan arkadaşlarımızdan söylenildiği gibi bir rahatsızlığın olmadığını böyle bir şey olmadığını bizzat bizlere bildirdi.aksine Manisa gurubunun çevreye olana duyarlılığından bolca bahsetti.sitemizi takip edenler iyi hatırlar avlaklarımdan karareis konusunda Manisalı arkadaşlarımıza söylenmiş çirkin hitamların nasıl bir yalan olduğunu bir kez daha görmüş olduk böylece.uzun lafın kısası fazla balık olmayan ama yine dostlarla yeni tanışmalarla dolu güzel bir av günü olmuş oldu böylece.ayrıca yakın zamandada yapmayı düşündüğümüz organizasyon için avlak yerlerinden birinide böylece gözlemlemiş olduk.

kazım albayımızla sohbette...

Bu mesaj en son " 09-03-2010 " tarihinde saat 19:14 itibariyle Hasan BALIKÇI tarafından düzenlenmiştir....
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 09-03-2010, 18:03   #2
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

videolarımız ve kaan resimlerimiz daha sonra eklenecektir.her daim hepimize rastgele...

Bu mesaj en son " 09-03-2010 " tarihinde saat 22:03 itibariyle discus tarafından düzenlenmiştir....
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 18:09   #3
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Ortam şahane balıklar güzel daha ne olsun.

Adnan abi balık tuttu mu? onu merak ediyorum ben
Birde mercanlar tekneden mi kıyıdan mı?

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 18:20   #4
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ortam şahane balıklar güzel daha ne olsun.

Adnan abi balık tuttu mu? onu merak ediyorum ben
Birde mercanlar tekneden mi kıyıdan mı?
Tagocuğum merakını gidereyım paşa ya işim olmadı ama sabaha karşı 2 tane mırmırla muhattap oldum tabiki mercanlarımız da tekneden geldi sağ olsun kıvanç ın orada yazlığı olan 1o numara arkadaşı turhan dostumuzun teknesıyle de çıkmak nasip oldu ama neticede karareise bayıldım, bir daha kı karadan ava kızımda getirmek istiyorum . zaman yetmedi doyamadım desem yeridir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bu mesaj en son " 09-03-2010 " tarihinde saat 21:11 itibariyle discus tarafından düzenlenmiştir....
ADNAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 18:31   #5
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

maşallah maşallah
sizlere imrenmemek elde değil gece ateş başında yemekler
çay içmeler arkadaşlık ortamının doruğa çıktığı şahane balıkların yakalandığı
çok güzel bir av fazla söze gerek yok
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 18:51   #6
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Tebrikler ustalar sizi tatmin etmesede gerçekten güzel bir av görüntüsü ortaya koymuşsunuz.
Balığınız bahane muhabbetiniz gerçekten şahane
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 19:33   #7
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

abilerim Allah muabbetinizi bozmasın cok güzel zaman geçirdiğiniz karelerden belli.
o koskaca kökü nerden buldunuz sabaha kadar bitmez yanar

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 19:37   #8
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tagocuğum merakını gidereyım paşa ya işim olmadı ama sabaha karşı 2 tane mırmırla muhattap oldum tabiki mercanlarımız da tekneden geldi sağ olsun kıvanç ın orada yazlığı olan 1o numara arkadaşı tuncay dostumuzun teknesıyle de çıkmak nasip oldu ama neticede karareise bayıldım, bir daha kı karadan ava kızımda getirmek istiyorum . zaman yetmedi doyamadım desem yeridir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Adnan abim büyüksün indirip yükleyim şu dosyayı bir yerede gözümüz gönlümüz şenlensin

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 19:43   #9
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Serkan kardeşim öncelikle bu konuyu açmandan dolayı çok teşekkür ederim
ayrıca ikimiz ile başlayan balık avına sevenlerimiz ve sevdiklerimize çok teşekkür ederim.
başta en büyüğümüz olan coşkun abi ye ,ve kankası birol biladerime ,iyi insan adnan abime ,kıvanç biladerime ertan kardeşime dünya iyisi necati dostuma veee doğan kardeşime çoook teşekkür ederim hepiniz tek tek ayrı güzellikte harika insanlarsınız hepinizi bu güzel site sayesinde tanıdım güzelliğide bu olsa gerek
hiç bir çıkarımız olmadan böyle güzel dostluklarla hep beraber av yapmak herkese nasip olmaz bunun içinde çok mutluyum beni seven ve sevdiklerime dahada güzel avlar yaptırmak bana dahada mutluluk veriyor.

şimdide eğer allah nasip kısmet ederse rastgelsin olarak bir ilk yapmak istiyoruz rastgelsin PAŞA TEAM 1.KIYI ORGANİZASYONU Bu organizasyon hakkında taygun kardeşim ayrı bir sayfa hazırlayacak ve gereken iyi veya olumlu veya olumsuz durumları herkes ile değerlendirip güzel bir organizasyona imza atmak görevimiz
sitemizdeki herkes ile tanışmak herkesin hakkıdır diye düşünüyorum

Karareis avımızdaki güzel anları serkan kardeşim yeterince anlatmış sağolsun
bu avda kazım yalçın albayım ile tanıştım sadetin albayımlada beraber balık tutup hem bilgi hemde yem paylaşımımız oldu bu aradsa sadece bunlarmı oldu hayır çok güzel sohbetlerde oldu onlardan bir görüntü

MANİSA lı dostlarımızı ve bizleri tanıdığına çok mutlu olduğunun bir göstergesi

buda işte sevdiğimin kanıtıda bu diyerek bizlerle çay içerken resim çekilmesi

işte görmüş olduğunuz gibi Kazım abimiz MANİSA lı dostlarımızı ve bizleri tanıdığından dolayı çok sevindiğini belirterek eğer burada bir organizasyon yaparsanız elimden gelen hertürlü fedakarlığı yapabilirim dediğini ve tüm sitedeki arkadaşlarımızada selamlarını ilettiğini bildiririmsağol KAZIM ABİ .

AMATÖR BALIKÇILIĞIMIZ BİLİNÇLİ OLDUKÇA ÇEVREMİZE SAYGILI OLDUKÇA BİZLERDE SEVGİ VE SAYGI GÖRÜRÜZ

herşeyin dahada güzel olması dileğimle
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2010, 20:10   #10
Bornovalı
Kaptan

Bornovalı kullanıcısının avatarı

vallahi bir balık avı ancak bukadar güzel yaşanır ve sunulur,Başta Hasan abim olmak üzere tüm katılımcı arkadaşları ve büyüklerimi ,kısaca emeği geçen herksi kutlar en kötü avınızın ve buluşmanızın böyle olmasını dilerim.
sevgi ve saygılarımla rasgele dostlar.

RIDVAN/1974/BORNOVA
Bornovalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları