Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar > Site Organizasyonları

Site Organizasyonları Sitemizin yönetimi tarafından kararlaştırılıp gerçekleştirilen organizasyonların yer aldığı bölüm...

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 20-04-2010, 07:19   #11
Kamil ESEN
Kaptan

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
en iyisi balıklı ovaya birini nöbetçi bırakalım onada bi çözüm buluruz.en azından bir nokta verir oradan tarif alınır
Benim bir tanıdığım var aslında.Hem orayı iyi biliyor,hem yön göstermeyi iyi biliyor.Ama oraya onu diktikmi inadından herkesi başka tarafa yollar ..
Eski 20-04-2010, 09:15   #12
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Kamil ESEN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Herşey çok güzel gidiyor.İnşallah sonu daha da güzel olur.Sayenizde arkadaşlar teşekkürler.
İşaalllah güzel olacak..
Ben teşekkür ederim abim desteklerin için..

Alıntı:
bundan sonra inşallah allahın izniyle hava muhalefetine maruz kalmazsak çok güzel bir dostluk ve tanışma organizasyonu gerçekleştirmiş olacağız
herkese teşekkür ediyorum
Evet abi önemli ..

Bu yanardağın patlaması, gelen bulutlar ve fırtına olayı bizleri sarsmaz..
şimdilik Cumartesi Öğlenden, Pazar Öğlene kadar güzel bir hava görünüyor..

İşaalllah değişiklik olmaz..

Alıntı:
dogan.35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sevgili necati abiminde yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ederim..... Videolu olarak açık bir şekilde karareis organizasyon alanına nasıl gidilieceği hakkında bir çalışma sunmaya çalıştım umarım tüm balık sevdalılarına yardımcı olabilmişimdir.... Kamil abiminde söylediği üzere umarım sonunda çok güzel bir gün olması tek temennimiz.... Hem sohbet hem dostluğun olduğu çok güzel bir organizasyonu hep birlikte yaşayacağız nasip kısmetse havalarda müsade ederse balığımızda alıcaz inşallah .... Herkese şimdiden RASTGELSİN gönüller bir olsun yeterki .... Sağlıkla kalın organizasyonda görüşmek dileğiyle....
Doğan kardeşim emeklerine sağlık..
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için ..
Bu mutluluğu hep birlikte paylaşacağız..
Sloganı hatırlatmama gerek yok sanırım..
Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Necati abim emeklerin için ne kadar teşekkür etsek azdır. Ellerine kollarına sağlık, tabii videolu tarif için Doğan abiminde hakkını yemeyim onada çok çok teşekkürler...
Taygunum ne demek..
Bizler dostlarımız için en iyi şekilde elimizden geldiğince yardımda bulunmakdan mutluluk duyan insanlarız..
işaallah herşey sizlerin bizlerin bisaffirlerimizin katkıları ile çoook güzel olacak..
Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ellerinize sağlık abiler gerçekten çok güzel çalışmalar yapıyorsunuz..
Doğan abiminde diline ve emeğine sağlık
Ne demek Anılım ben teşekkür ederim..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 09:20   #13
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Emeğinize sağlık Doğan anlatım süper teşekkürler.
Biz teşekkür ederiz Adnan abi..
Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Emeğinize sağlık Doğan Ve Necati

Yolu karıştırmamak için Balıklıova'nın içinde birilerine sormak bence iyi bir fikir
Alıntı:
adolomorola tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Biz teşekkür ederiz Öner abi..

Kamil abi bir fitkir vermiş ama kim olduğunu bilmiyorum..
Sağlammıdır acep??
Alıntı:
Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Teşekkürler arkadaşlar.
Harika bir iş çıkarıyorsunuz.
Emeklerinize sağlık Doğan ve Necati ve Hasan abi.
Umarım herşey gönlümüzce olacak ve harika vakit geçireceğiz.
Balıklarlada süsleyebilirsek olayı.
Dokunmayın keyfimize ...
İşaalah Mehmet abi..
Mutlulukları hep beraber ortak yaşamak dileklerimle..

Alıntı:
en iyisi balıklı ovaya birini nöbetçi bırakalım onada bi çözüm buluruz.en azından bir nokta verir oradan tarif alınır

Güzel Fikir ..
Ama Kimi bırakalım..??
Kimden rica edelim..??

Alıntı:
Kamil ESEN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Benim bir tanıdığım var aslında.Hem orayı iyi biliyor,hem yön göstermeyi iyi biliyor.Ama oraya onu diktikmi inadından herkesi başka tarafa yollar ..
Kim abi bu yahu??
Çook Merak ettim vesselam..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 10:13   #14
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

aslında yol çok basit balıklıova içine girdiğimiz zaman biraz yol aldıktan sonra sağ tarafta bir market var önü biraz geniş bir market tüp su vs koyuyor kapının önüne o marketin tam karşısında bir yokuş var oraya tırmanıp ilk sağdan giriyoruz ve hiç sağa sola sapmadan devam ediyyoruz en son yol bizi 2ye ayrılmış bir sapağa getiriyor 2 tane levha var yol sağa mecburi yönü gösteriyor ama siz sağa doğru girmeyin tam tersine girin sola ve devam edin baya bir yol aldıktan sonra iltur ile ilgili levhalar önümüze geliyor doğru yoldayız biraz daha devam ettikten sonra güzelkent sitesinin levhası geliyor önümüze yine devam en son ztn varacağımız noktaya geliyoruz okuyanlara belki yardımcı olur çünkü ben gece gittim sadece uydu üzerinden tarife rağmen yolu hiç şaşırmadan buldum yol üzerindeki bir kaç tanıdık levha yardımcı olmaya yetti iltur,güzelkent sitesi vs.bunları yol üstünde görüyorsanız problem yok devam
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 13:25   #15
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Aydın35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
aslında yol çok basit balıklıova içine girdiğimiz zaman biraz yol aldıktan sonra sağ tarafta bir market var önü biraz geniş bir market tüp su vs koyuyor kapının önüne o marketin tam karşısında bir yokuş var oraya tırmanıp ilk sağdan giriyoruz ve hiç sağa sola sapmadan devam ediyyoruz en son yol bizi 2ye ayrılmış bir sapağa getiriyor 2 tane levha var yol sağa mecburi yönü gösteriyor ama siz sağa doğru girmeyin tam tersine girin sola ve devam edin baya bir yol aldıktan sonra iltur ile ilgili levhalar önümüze geliyor doğru yoldayız biraz daha devam ettikten sonra güzelkent sitesinin levhası geliyor önümüze yine devam en son ztn varacağımız noktaya geliyoruz okuyanlara belki yardımcı olur çünkü ben gece gittim sadece uydu üzerinden tarife rağmen yolu hiç şaşırmadan buldum yol üzerindeki bir kaç tanıdık levha yardımcı olmaya yetti iltur,güzelkent sitesi vs.bunları yol üstünde görüyorsanız problem yok devam
Aydın kardeşim Katkıların için çok teşekkür ederim..
tanışmak görüşmek üzere ..
Necati ARAT Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 13:38   #16
Aydın35
Tayfa

Aydın35 kullanıcısının avatarı

İnşallah Necati abim görüşmek üzere.
Kan Grubu 0 Rh(+)
Aydın35 Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 17:12   #17
Doğan ÖZCAN
Kaptan

Doğan ÖZCAN kullanıcısının avatarı

Değerli arkadaşlarımıza ve sevdiğim abilerime saygılar... Eğer faydalı olabildiysek ne mutlu harita üzerinden anlamak daha kolay olduğundan dolayı bu şekilde daha güzel olduğu kanaatindeyim.... Katkıda bulunan arkadaşlara ayrıca teşekkür ler ...sağlıkla inşallah çok güzel bir gün olacak ..
MERZİFON / AMASYA
Doğan ÖZCAN Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 18:26   #18
Murat ADAK
Kaptan

Murat ADAK kullanıcısının avatarı

Başta Necati abime, Hasan abime, Doğan kardeşime ve emeği geçen tüm dostlara teşekkür ederim.
Emeklerinize sağlık.
İnşallah organizasyonda gönlümüzce olur.

MURAT ADAK
1977 0 Rh (+)
KARABAĞLAR -İZMİR
Murat ADAK Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 18:28   #19
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Murat ADAK tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Başta Necati abime, Hasan abime, Doğan kardeşime ve emeği geçen tüm dostlara teşekkür ederim.
Emeklerinize sağlık.
İnşallah organizasyonda gönlümüzce olur.
kısa süren muhabetimiz dahada uzun sürecektir o gece

nihayetinde senide tanımak nasip oldu murat kardeşim iyiki balıkçıyız
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı  
Eski 20-04-2010, 20:41   #20
yenal45
Kaptan

yenal45 kullanıcısının avatarı

necati abi ya netel belli nede adres ben vallahi bişet anlamadım ya yanlış anlama dağa güzel bi şekilde anlatsanız bide adem gülseven oda benim baçanağım sevgiler saygılar hadi organizasyonda tanışmak ümiydiyle
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
yenal45 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları