Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Meteoroloji,Navigasyon , Harita ve Denizcilik > Haritalar

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 12-12-2010, 14:22   #1
berko
Oltacı

Smile Merhabalar, yardımcı olabilirmisiniz?

Merhabalar sizlerden birkaç konuda yardım rica edeceğim, katkıda bulunursanız sevinirim..

1- teknem çakmaklı barınağında yani yeni foça ramazan burnu (rabadan), tavşan adası, şipka, nemrut arasındaki bölgede avlanıyorum. Bu bölgeye ait garmin deniz haritalarını laptopuma nasıl yükleyip, çalıştırabilirim? Elinde bu haritalardan olan varsa kurulum tarifiyle birlikte bana gönderebilir mi ya da siteye cevap olarak koyabilir mi?

2- Garmin 160 c balık bulucum var. Bu gps'e de dönüşüp aynı haritalar yüklenebiliyormuş yanlız dip bilgileri ve 3 d fonksiyonları çalışmıyormuş diye duydum.. Yine de kerteriz alıp daha sonra aynı noktaya ulaşmakta kullanılabilir diye düşünüyorum bilmem yanlış mı? Bu konuda da yardım rica ediyorum..

3- navalmap'ın yeni foça eskifoça arası, yenifoça aliğa arası, nemrut gibi daha bölgesel haritaları var. Bunları nereden bulabilirim ve laptopumda nasıl çalıştırabilirim.. üstelik bunlar türkçe..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
berko Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları