Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Üstadlar Köşesi > Baba Yalçın

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-05-2012, 00:20   #1
Baba Yalçın
Profesyonel Balıkçı

Baba Yalçın kullanıcısının avatarı

Varsayılan Uskumru Çapari

Uskumru Çapari

Eski 31-05-2012, 10:35   #2
onnik çavdar
Oltacı

onnik çavdar kullanıcısının avatarı

hasta oldum yapmayın muhteşem
onnik çavdar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-05-2012, 12:54   #3
Erdoğan sızarlar
Çımacı

Erdoğan sızarlar kullanıcısının avatarı

Bu da türkiyeden

Bu mesaj en son " 31-05-2012 " tarihinde saat 12:56 itibariyle Erdoğan sızarlar tarafından düzenlenmiştir....
Erdoğan sızarlar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-05-2012, 17:00   #4
Baba Yalçın
Profesyonel Balıkçı

Baba Yalçın kullanıcısının avatarı

Erdoğan'cım eline sağlık. Şimdiye kadar nerdeydin be kardeşim. Devamını bekleriz. Konuların içinde kayboldum bunu koyduğunda çok iyi oldu. Daha bunlardan olması lazım keşke diğerlerinide bulup eklesende benide hiç değilse bunlardan arama bakımından rahatlatsan. Ben koyduklarımı ne kadar varsa taa çok önceden aylarca arayarak önce topluyorum tekrar tekrar seyrederek eliyor ve dizi halinde arşiv tarzında kimse ne nerde aramayacak hepsi bir arada olacak şekilde koymaya çalışıyorum. Ayrıca videoyu çekenlerin tamamını ekibide kutluyorum nostaljik sinema tadında olmuş çok hoşuma gitti ama bir taraftanda eski günleri anımsattı. Balıklar diğerleri kadar iri olmasada paçayı kurtarmış sayılırlar ona da şükür burda molekülü dahi yok. Aslında bizim iç denizlerde okyanus filolarıyla aç gözlüce üstelik birde lambayla uskumru soykırımı yapmasalardı uskumru kolyozdan çapariyle kayıkları batırırdı herkes. Pelajik (göçmen) balıklar olmasına rağmen önemli kısmı yatakta yapardı. Bizim bölgeleri haritadan sildiler hep. Şimdi merak ettiğim üstünde 2008 demiş acaba 2012'de durum nasıl. Çok teşekkür ettim tekrar eline sağlık. Saygılar.

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları