Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-03-2008, 16:39   #1
polmurat
Kaptan

polmurat kullanıcısının avatarı

Varsayılan Bakmadan geçmeyin...

9 canlı bile olsaydın en fazla
8 kez kaçabilirdin ölümden.Bil ki
7 düvele Sultan dahi olsan yerin
6 mekan olacak sana...En fazla
5 metre kumaş götürebileceksin
4 açsan da gözlerini.Bu
3 günlük dünyada MEZARCIYA
2 kat olup yalvarsan da nafile.Ecel geldiğinde
1 gün sende öleceksin.İşte o an herşey
0 dan başlayacak...

(Alıntı)

Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlere kıymet verme.

Bu mesaj en son " 23-03-2008 " tarihinde saat 10:38 itibariyle polmurat tarafından düzenlenmiştir....
polmurat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 22-03-2008, 17:29   #2
hakan25
Kaptan

muratcım çok güzel...
Eski 22-03-2008, 19:47   #3
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Murat`cım eline saglık,Bir gün hepimiz bu dünyadan göçüp gidecegiz önemli olan giderken ne götüreçeğimiz!
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-03-2008, 22:36   #4
Teaser
Kaptan

Thumbs up Mükemmel

Şiirin de matematiği olduğunun bu kadar görünür olması çok hoş olmuş.Mutlaka bu şiir şeklinin de bir adı vardır.Sanat'tan da önemlisi tabii ki içeriği.Bayıldım...Teşekkürler...

DUR YOLCU , BİLMEDEN GELİP BASTIĞIN BU TOPRAK, BİR DEVRİN BATTIĞI YERDİR.

EĞİLDE KULAK VER BU SESSİZ YIĞIN ,BİR VATAN KALBİNİN ATTIĞI YERDİR.
Teaser Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-03-2008, 13:48   #5
polmurat
Kaptan

Yorumlar için teşekkürler.ya şu teknoloji amma güzel.n80 telefon aldım wlan özelliği varmış.burgercide oturduğum yerde telefonda bedava ve hızlı internete giriyorum.bu mesajıda telefondan yazıyorum.

Ahirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde fani dünyada bıraktığın eserlere kıymet verme.
Eski 23-03-2008, 17:53   #6
hakan25
Kaptan

hayırlı olsun muratcım elinde eskisin..
Eski 24-03-2008, 17:20   #7
balıkcı omer
Tayfa

Varsayılan yüreğine sağlık

selamın aleyküm murat çok güzel yazmışsın eline yüreğine sağlık kardeşim sağlıcakla kal.

ÖMER FARUK EREKMEKCİ 1960/SAMSUN
BALIKCILARIN EFENDİSİ

(AYIPSIZ DOST ARAYAN DOSTSUZ KALIR)
(MEVLANA)
balıkcı omer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-03-2008, 19:24   #8
polmurat
Kaptan

Aleyküm selam abi.Böyle güzel şeyler paylaştıkça daha güzel oluyor.ALLAHA emanet olun.

Eski 24-03-2008, 21:16   #9
hakan25
Kaptan

Wink muratcım

Alıntı:
polmurat tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yorumlar için teşekkürler.ya şu teknoloji amma güzel.n80 telefon aldım wlan özelliği varmış.burgercide oturduğum yerde telefonda bedava ve hızlı internete giriyorum.bu mesajıda telefondan yazıyorum.
bir telefonda ben aldım daha doğrusu dışardan geldi.. tv,kamera,mp3,mp4 ,radyo,internet yok yok artık resim çekçem.nokıa n73 ü andırıyor ama daha ince markası bi acayip üstünde yazmıyor şarzda, içinide açamıyom bakim daha sonra yazarım...bide bedava internete nasıl giriliyor bana bilği verirmisin....üstünde tv n99i yazıyor...içinde vap google yazıyor ama ayar yapılması diyor..özelden yazarsan daha iyi olur gprs abone olunmadı diyor..

Bu mesaj en son " 24-03-2008 " tarihinde saat 21:49 itibariyle hakan25 tarafından düzenlenmiştir....
hakan25 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-03-2008, 10:43   #10
polmurat
Kaptan

Abi öncelikle hayırlı olsun o telefonu biliyorum 1.5 ay kadar önce kullandım.Urfadan geldi 10 gün kadar denedim.Telefon çin malı n99i.İmei numarası çakma(başka telden kopyalama).Aslında sağlam,özelliği çok ve kaliteli bir izlenim verdi bana.Televizyon izleme özelliği müthiş.Bulunduğu ildeki belediye yayınlarını net bir şekilde izleyebiliyorsun.Mp 3 seside sterio müzik seti gibi Maşallah.Mp4 oynatma 1,3 mp kamera dokunmatik ekran,fm radyo gibi özellikleri var.TElevizyon ve radyoyu kulaklıksız dinleyebiliyorsunuz.Telefonun kötü yönleri.1.Çin malı 2.Kaçak ve kapanma tehlikesi olabilir. 3.Bozulursa yedek parça olmadığı için kaldır at.Benim n80 e gelince Wireless özelliği sayesinde kablosuz internet ağı olan yerlerde 25-30 mete mesafeden o ağı algılayıp onun üzerinden internete bağlanıyor.Tabi karşı taraf şifre koymamışsa.Ülkemizde daha yeni yaygınlaşıyor ama bazı işyerleri,lokanta,hastane cafe türü yerlerde müşterilere özel kablosuz internet var.Bende buralarda bazen bu nimetten faydalanıyorum.Saygılar.

Bu mesaj en son " 25-03-2008 " tarihinde saat 10:49 itibariyle polmurat tarafından düzenlenmiştir....
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları