Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > SAĞLIK

SAĞLIK Sağlık konusunda herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 07-01-2006, 05:59   #41
aserkansatı
Guest

Her neyse konu uzamasın artık.Güya yazmayacaktım bu konu ile ilgili ama duramadım.Ben konuyu kapatıyorum.Cevap da vermeyeceğim ...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 07-01-2006, 22:45   #42
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Alıntı:
rüzgar2 tafarından gönderildi
Sevgili Ali Rıza....Ben gittikten sonra yanlış anlamandan kaynaklanan bir sürü şey yazmışsın .Bu olayların seninle alakası yoktu. Sadece o gün sanki benim üstüme geliyormuşsun gibi bir durum hissettim.Her zamanki Ali Rıza gitmiş başkası gelmiş gibiydi veya ben o gün sinirliydim....Her neyse benim olmamamdan dolayı senin de gideceğini yazdın ve daha uğramadın ...Ben bir şekilde geldim siteye iyi veya kötü yaptım hala karar vermiş değilim ama artık seninde gelmen gerektiğini düşünüyorum..Bu düşüncelerim gerçekten %100 düşüncemdir..Artık tartışmalardan uzak bir tavır izliyorum ve muhabbetlerde senin de eksikliğini hissediyorum..Seninde için gidiyordur muhabbetlere.Nerden mi biliyorum tabiki kendimden.Ben yokken içim gitti.Her neyse benim üstüme düşmez ama bu ;SENDEN KENDİ ADIMA VE DİĞER BÜYÜK KÜÇÜK HERKES ADINA ÖZÜR DİLİYORUM.ARTIK YETER GELDE BİTSİN BU OLAY.Sen gerçekten karakter olarak çok iyi birisin seni nekadar üzerlerse üzsünler hiç kindar tavır sergilemedin.Özledik ve sende özledin hadi....Seni seviyor ve sayıyorum...
Sevgili Sami,
Senin özür dilemeni gerektirecek bir konu yok. Sen her zamanki gibi iyi niyetinden dolayı böyle davranıyor, iyi de yapıyorsun. Seni de Serkan kardeşim kadar severim. Bahsi geçen gün, espirinin dozu kaçtı. Bunda haklısın. Ama daha önceki uzun mesajımda ben bunu kabul etmiş ve sen dönünceye kadar da girmeyeceğimi söylemiştim. Şükür ki sen geldin ve döndüm.
Sevgilerimle...

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-01-2006, 22:56   #43
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Emin Beyden korktuğum için ve çıkarlarım olduğu için dostluk mesajları CİRİT atıyor değerli dostum...
Sanırım bu tür bir cevap bekliyorsun benden...Üzüldüm bu duruma gerçekten...
Bundan sonra başka cevap da bekleme benden olur mu...Dostluk mesajları ya da savaş baltaları ile ilgili...Beni yok say bu muhabbetlerde.Şimdiden teşekkür ederim,hoşçakal Ali Rıza..
Değerli dostum Serkan,
Ya benim sana yazdığım ve bu yazıyı yazmana vesile olan mesajı tam okumadın, ya da ben anlatmak istediğimi adam gibi anlatamadım. Bu tepkiyi göstermekte haklı değilsin bunu bil. Tekrar yazmak istemezdim. Emin bey bu yazından sonra da bir mesaj yazdı onu gördün mü? Eğer gördüysen bu yazıyı bana yazdığın için en hafifinden içinin burkulmuş olması gerekir. Çünkü ben, sadece sitede saçma sapan konuşarak, bana ve yazdıklarıma saldıran birinin iki tane doğru dürüst şey yazdı diye daha önceki davranışlarının neden hemen unutulduğunu sormuştum sana. Çok masum bir soruydu ve herhangi bir kinaye içermiyordu. Fakat sen tersini düşünerek bana zehir zemberek bir yazı yazdın hemen. Unutma değerli dostum, sen haklı da olsan, haksız olup da bana ne derece zehir zemberek yazı yazsan da sağlam kişiliğin dolayısıyla hiçbir zaman kötü laf söylenemeyecek kadar değerli görüyorum seni. Bunu baştan kabul etmiş biri olarak, sana "umduğun" kötü mesajı yazıp köprüleri atmayacağım. İstediğin gibi davranabilirsin. Ben de zaman zaman bu foruma girip, ilginç gördüğüm şeyleri okuyacağım, belki de yazacağım. Ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Empati yapmanı rica ederim.
Saygılar....

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-01-2006, 00:40   #44
aserkansatı
Guest

Sevgili Dostum...
Köprüleri atmak gibi bir niyetim yok.Seni sevdiğimi de bildiğini sanıyorum.Tek sorun sevdiğim bir insanın bana ne amaçla dostluk mesajları yazdığımı alaycı bir uslupla sormasıydı.Buna bozuldum biraz.Keşke cevabımı hemen yazmasaymışım.Duyguları o an daha yoğun yaşadığım için hoş bir mesaj olamış.Sana yazılacak bir mesaj sa hiç olmamış...Kusura bakma.Amacım seni kaybetmek değil.Lütfen buna inan sevgili Ali Rıza...
Sevgilerimle...Arayı uzatmadan dön...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları