Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-09-2010, 09:26   #7
cagrierdogan
Oltacı

cagrierdogan kullanıcısının avatarı

Alpargun paylaşım için teşekkürler. Tarif ettiğiniz yeri bende deniycem ancak milletvekillerinin solunda yol ikiye ayrılıyor biri pınara gidiyor diğeri burnun ucuna kadar devam ediyor ve arazi aracın yoksa araba ile gidemezsin yanlış anlamadıysam tarif ettiğiniz yer pınara giden yol beni aydınlatırsanız sevinirim.
Bende çeşmede yaşıyorum ve iyi balık yapan bir avlak arıyorum ancak hala güzel bir yer bulamadım bu sabahta bi abimin tavsiyesi üzerine dalyandaki ladin otelin önüne gittim ama sonuç hüsran.

Bu bölgeleri bilen tecrübeli balıkçılar yardımlarını esirgemesinler lütfen çoğu kişi avlağını kıskanıyor ve paylaşmak istemiyor kendilerine göre haklı yanlarıda var tabi sabah erkenden kalkıp avlağına gittiğinde olta atacak yer bulamamak epey rahatsız edici bi durum olmalı ancak çeşmede turizm sezonu bitti ve çoğu yazlıkçı artık evlerine döndü artık mayısa kadar kalabalık olmaz bizlerde rahat rahat balıklarımızı tutarız.
cagrierdogan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları