Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 14-01-2008, 09:15   #1
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Varsayılan 13 Ocak 2008 Mordoğan (Beni bu güzel havalar mahvetti)

Hani Orhan Velinin bir şiirinde diyor ya beni bu güzel havalar mahvetti aynen öyle oldu benim durumum. Daha önceden 1-2 teklifi reddetmiştim. Sözde pazar günü evimde oturup soba başında ders çalışacaktım. Cumartesi bilgisayarım arıza yaptığı için tüm gün ve gece onunla uğraştım saat 12 oldu msn açık bir yandan işlerimi halletmeye çalışıyorum. Baktım uzun süredir görüşmediğim tekstil dünyasının imparatoru Adnan abim msne teşrif etmiş. Ne yapıyorsun ne ediyorsun iyidir hoştur muhabbet derken ani bir teklif geldi. Tago 04 te alayım seni Mordoğana gidiyoruz. O an beynim sulanmış durumda olduğundan takvimi açıp şubat ayının 4'üne baktım. Oda pazartesi gününe denk geliyormuş. Tam adnan abi pazartesi balığa mı gidilir diye yazma gafletinde bulunacakken jeton geçte olsa düştü. Saat 4 te beni almaya gelmeyi teklif ediyordu bu Adam bana o an ders-balık arasında gidip gelirken. Kararım balıktan yana oldu. Ama bir sorun vardı evde oltam yoktu (Anılda kalmıştı en son). Kıyıda köşede bulup buluşturup kıytırık 1-2 takım yaptım. Saat oldu 2 yatsam mı oturup tv mi izlesem derken yatma kararı aldım. Sabah Adnan abim gelip benim malikanenin önünden beni aldı. Ardından kadroyu tamamlayarak. Yemciye geldik allahtan yemleri ayırtmışız hava güzel olduğundan tek bir yem bile yoktu. Hani açık arttırmayla sülünezin tanesini 1 ytlden satardık o derece. Balıklıovada kahvaltı yaptıktan sonra yeni limandaki teknemize binip yerleştik ve yola çıktık. Baya uzun bir yolculuk sonrası uzun ada yakınlarında bir yerde demir attık. Seyrekte olsa mercanlar geliyordu. Tabi kimi tutarken kimileri seyr-ü sefa yapıyordu bunun yanına kameramanlıkta dahildi. Çiçinalar balığı dağıtınca farklı bir yere gittik burda inanılmaz güzel balık olsada akıntı yüzünden pek başarılı olamadık. Daha sonra gezdiğimiz 1-2 yerde hüsrana uğradık. Bol muhabbetli orta şeker balıklı bir av oldu. Ava katılan tüm ekibe teşekkürler. Videolar ve fotoğraflar Adnan abide ondan alıp uzun metraj güzel bir klip hazırlayıp burada paylaşıcam tabiki
şimdilik bu fotoğrafla idare edin
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Ben nevalemi sağlama alayım da harp olur, darp olur aç kalmayalım

Video Eklendi

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik

Bu mesaj en son " 24-01-2008 " tarihinde saat 21:00 itibariyle Taygun KOCABIYIK tarafından düzenlenmiştir....
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları