Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Yem Tipleri, Kullanma Şekilleri ve Yemleme

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 27-02-2010, 19:53   #18
Bornovalı
Kaptan

Bornovalı kullanıcısının avatarı

Alıntı:
serhat34 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bugün hiç tutamadık daha doğrusu yer yoktu hep kötü yerler vardır köprünün başı felan ordada gelmedi hafta içi gitmek gerek hem misinalarda karışıyor başkalarıyla

galata köprüsünde avcılık çok zor bence,omuz omuza olta atmak karışan misinaları ayırmak falan insanın tadını kaçırıyor.çinakop zamanı balığın geçidi sırasında tezgahlardaki sardalyalaz hemen zulaya çekilip birtane sardalyayı 25 kuruşa satanları dahi gördüm ve çok üzüldüm.
ben orda olta attım ama keyif alamadım,hatta yoğunluktan sırayla olta atanları bile görmüştüm..
ben size bir yer tarif edeyim oraya gidin ve avın keyfini çıkartın.
Kuru çeşmede,boğaz köprüsünün hemen yanında bir otopark var (paralı) aracınızı o otoparka parkedin ve rahat rahat avlanmanın keyfini sürün.
ordaki tek sıkıntı yoğun deniz trafiği,ama aldığınız balıklara bakınca o da sıkıntı olmaktan çıkıyor.

RIDVAN/1974/BORNOVA

Bu mesaj en son " 27-02-2010 " tarihinde saat 19:56 itibariyle Bornovalı tarafından düzenlenmiştir....
Bornovalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları