Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 10-06-2007, 18:01   #1
ismail çakır
Kaptan

ismail çakır kullanıcısının avatarı

Varsayılan Levrek Ve..

ben bu bilgisayar ile kasım2006 da tanıştım.hemen en büyük hobim olan balıkçılık sitelerine baktım. ilk olarak rastgelsin sitesine ulaştım.kayıt ol tuşuna basarak kaydımı girdim ama refarans isteniyordu.tago'ya MSN den ulaştım ve sevğili taygun kaydımı tamamladı.o zamandan beri sık kullanılanların en başında hep rastgelsin duruyor.fırsat buldukça konuları okumaya ve elimden geldiğince de katılımcı olmaya çalışıyorum.sitede bazı kırgınlıkların olduğu hepimizin malumu ben niye olduğunu hala anlamış değilim ama inşallah tez zamanda kırgınlıklar biter de karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde bilği paylaşımları devam eder.
neyse ben konu başlığına geleyim.
dün sert esen poyraza rağmen balığa gitmeye karar vererek yola çıktım.yem olarak kullanacağım midyeyi açarak hazırladım.akşam yemeği için midye kenarlarını sinek oltasına takarak küçük karagöz yakaladım.akşam yemeğinde karagöz tava ve salata vardı. akşam karagöze baktım ama olmadı 2 tane yakalayabildim. cep telefonunun alarmını kurarak yattım. sabah saat 05.00 de kalktım.balığa gelince illaki sabah suyuna bakarım. çoktan beri levreğe sahte balık atmıyordum. yeni aldığım sahte balığı bir deneyeyim dedim.at-çek yapmaya başladım. hava alaca karanlıktı 3-5 atıştan sonra bir ağırlık takıma bindi. hemen makinanın kalomasını ayarladım. misina 0.30.luk olduğu için fazla yük vermeden ve baya bir uğraştan sonra balığı karaya alabildim.2.300 kilo.luk güzel bir levrek yakalamıştım.biraz daha at-çek yaptım.başka balık olmadı.güneş doğduktan sonra karagöze baktım. birkaçtane daha yakaladım .başkada balık olmayınca evin yolunu tuttum.
rastgelsin..

Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları