Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-01-2006, 01:04   #1
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Varsayılan Şu Çılgın TÜRKLER

Arkadaşlar buyurun size e-kitap olarak "Şu Çılgın TÜRKLER"
Okumayan kaldıysa eğer...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Eğer bilgisayarınızda MS Reader yok ise .lit uzantılı yazılımları okuyamayacağınızdan alın size onun da linkini vereyim

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Saygılar....

NOT: Bu e-kitap tanıtım amaçlı olup, 24 saat içerisinde sisteminizden silinmesi gereklidir. Aksi halde sorumluluk kabul edilmez....

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.

Bu mesaj en son " 10-02-2006 " tarihinde saat 03:47 itibariyle uzman tarafından düzenlenmiştir....
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-01-2006, 01:16   #2
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Ali Rıza teşekkür ederiz....Ben okumadım....Bilgisayar kurcalamak varken okumam herhalde....
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-01-2006, 01:20   #3
uzman
Kaptan

Hoşgeldin Sami yaw. Muhabbetini özlemiştim doğrusu. Sevindim geldiğine
Saygılar....

A.R.B.
Eski 31-01-2006, 01:39   #4
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Sağol bende sizleri özledim...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-02-2006, 09:54   #5
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Bu konuda bir kaç kelime etmeden geçemiyeceğim kitabı baştan sona okudum dev bir eser kamuoyuna göre ama bana kalırsa oldukça abartılı bir kitap yazar çoğu yerde hatırlatma yaparak bu bir tarih kitabı değil bir hikayedir diyor ve hayali iki kahraman belirtiyor bu hayali iki kahraman sadece orduda asker ve kitapta öne çıkan hiç bir özellikleri yok kitapta varlarmı yoklarmı o bile belli değil kitabı okuyan aynaya bakıp biz neymişiz diye sormaktan kendini alı koyamaz gibi geliyor iyi bir hikaye kitabından daha ileri değil tabi bu benim görüşüm abartı çok ama gerçeklerde çok ve ayrıca Taygunun da bu kitabı okuduğunu biliyorum bunula ilgili onunda yorumunu çok merak ediyorum... bu arada Sayın Turgut ÖZAKMAN 'nın hikaye kitabı diye hatırlatmalarını kendisine gelecek eleştiriler için bir kalkan gibi görüyorum Gerçekçi bir kitap önermek istiyorum Bu Yılgın Türkler okumalısınız hemde her ikisinide......

Bu mesaj en son " 01-02-2006 " tarihinde saat 09:58 itibariyle Bir Dost tarafından düzenlenmiştir....
Bir Dost Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-02-2006, 00:24   #6
uzman
Kaptan

Alıntı:
hudutt tafarından gönderildi
Bu konuda bir kaç kelime etmeden geçemiyeceğim kitabı baştan sona okudum dev bir eser kamuoyuna göre ama bana kalırsa oldukça abartılı bir kitap yazar çoğu yerde hatırlatma yaparak bu bir tarih kitabı değil bir hikayedir diyor ve hayali iki kahraman belirtiyor bu hayali iki kahraman sadece orduda asker ve kitapta öne çıkan hiç bir özellikleri yok kitapta varlarmı yoklarmı o bile belli değil kitabı okuyan aynaya bakıp biz neymişiz diye sormaktan kendini alı koyamaz gibi geliyor iyi bir hikaye kitabından daha ileri değil tabi bu benim görüşüm abartı çok ama gerçeklerde çok ve ayrıca Taygunun da bu kitabı okuduğunu biliyorum bunula ilgili onunda yorumunu çok merak ediyorum... bu arada Sayın Turgut ÖZAKMAN 'nın hikaye kitabı diye hatırlatmalarını kendisine gelecek eleştiriler için bir kalkan gibi görüyorum Gerçekçi bir kitap önermek istiyorum Bu Yılgın Türkler okumalısınız hemde her ikisinide......
Can kardeşim, kitabı ben de okudum. Bayağı kalın bir kitap. "Okudum" derken de biraz utanıyorum çünkü atlaya atlaya okudum sanki. Tarih ile aram pek iyi değildir. O sebeple pek de anlayamadım. Eğer bahsettiğin kitap e-kitap halinde varsa buraya koysan da biz de okusak. Malum kütüphane alışkanlığı ve kitap alma alışkanlığı pek yoktur biz Türklerde
Saygılar...

A.R.B.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları