Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-10-2005, 07:52   #1
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Varsayılan Ne Olacak Şu Beşiktaş'ın Hali

iste bir futbol devi eriyip bitiyormu yoksa bu olanlar gelip geçici mi???
Eski 02-10-2005, 05:49   #2
mustfer
Kaptan

Hudutt kardeş, herkesin bildiği gibi yüzyıllık çınarlara kolay kolay birşey olmaz. Bir Beşiktaş taraftarı olarak takımın durumuna üzülmemek elde değil, ancak alınan başarısızlıklarda ülkemizin futbolu adına ise gururluyum. Çünkü ben kolay şampiyonluklar istemiyorum. Kıran kırana bir ligde alınan şampiyonlukların daha değerli ve haz verici olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca Beşiktaş'a karşı başarılı olan takımlar bizim maçlardan sonra genelde kendilerini toparlayamıyorlar. İşte Diyarakır son puanını bizden aldı 4 maçtır yeniliyor. Rize yine aynı... Bakalım Ankaraspor ne yapacak.
Kötü sonuçlar sonuçta yenilgilleride hazmetmeyi öğretiyor...
Nasılki başarıda takımın yanındaysak başarısızlıkta da taraftar olarak dimdik ayaktayım...
mustfer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-10-2005, 06:07   #3
aserkansatı
Guest

Bu günler gelir geçer...Ben de Beşiktaşlıyım ve her takımın zaman zaman böyle dönemler yaşadığını biliyorum.O yüzden çok da önemsemiyorum.Zaten basında da hakkımızda çıkanlara bakılırsa durum daha iyi anlaşılır.Ne bize ACILARIN TAKIMI diye isim takıldı, ne de MİLYARLIK EŞEKLER diye posterimiz basıldı.O takımlar bittimi ki Beşiktaş bitsin sevgili Can

Bu mesaj en son " 24-05-2007 " tarihinde saat 15:17 itibariyle aserkansatı tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-10-2005, 14:58   #4
mustfer
Kaptan

Yüz yıllık çınarlara birşey olmaz demiştim. Eğer çınar kendi içinden çürümeye başlamamışsa. Ne yazık ki Beşiktaşı Beşiktaş yapan değerlerin kaybolduğunu görmek üzüyor beni. Kendi içimizden gelen, geçen sezon yere göğe sığdıramadığımız Rıza Hoca'mızı kendi ellerimizle harcadık.Acaba hatalar hep ondamıydı? Tribünlerde her maç takımı desteklerken bile Beşiktaş Spor Kulübüne şu veya bu şekilde ceza aldıran taraftarın(cezalara neden olanları kastediyorum) hiç mi suçu yok? Sahaya çıkan üzerinde Beşiktaş formasını taşıdığını bilmeyen ya da anlamayan futbolcular mı kabahatsiz? Beşiktaşlı olma ruhunu yakalayamayan bu futbolcuları transfer eden yönetimin hiç mi suçu yok? Bir dönem daha bitti. Beşiktaşımızın başında kendi içimizden yetişen birini görmek için daha çok bekleyeceğiz.
Eski 19-10-2005, 21:22   #5
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

bu durum gelip geçici bence en fazla 1 sezon daha böyle gider bu iş daha sonra beşiktaş eski günlerine döner.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-10-2005, 01:38   #6
aserkansatı
Guest

Kaç sezon geldi geçti ve daha ne kadar sürecek bu belirsizlik...Daha ne kadar uğraşacağız değirmeni döndürmek için taşıma suyla...(Vayyy şiir gibi oldu.)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-11-2005, 07:41   #7
bnttn
Oltacı

Bizi küçültmek için diger takımlar her yolu deniyor ama esas hazmedemedikleri şey BJK taraftarının takım kötüyken bile ülkenin en ateşli taraftarı olması, söyleyin hangi kulüpte var takımına bu kadar baglı taraftar,önemli olan sayı degil baglılıktır...
Eski 11-12-2005, 23:54   #8
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Çümleten geçmiş olsun bir galaya saraylı olarak acınızı paylaşıyoruz bilmem adrese gitti mi??
Eski 11-12-2005, 23:57   #9
aserkansatı
Guest

Mesaj alınmıştır... Çok teşekkürler adamım...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-12-2005, 01:24   #10
mustfer
Kaptan

Ne olursa olsun en büyük BEŞİKTAŞ!.. GS lı arkadaşlarımızı da tebrik ederiz... (maç dediğim gibi bitti değil mi Can?)
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg bjk.jpg (5,9 KB, 11 Görüntülenme)
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları