Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 12-02-2007, 16:32   #1
cevat2
Kaptan

cevat2 kullanıcısının avatarı

Varsayılan gemlik/narlı balık avı merası arayanlara cennet

arkadaşlar sizler ile paylaşmak istedim gerçekten inanılmaz bir yer birkaç defadır gidiyorum bilen varmı ama ...gemlikten 20 km. sonra şirin bir yer narlı ufak L şeklinde bir mendireği var sahilde 2 çay bahçesi bir sürü bağlı sandal birde tutulan balıkları alıpsatan bir amca mendireğin hemen 15 mt açığında haftasonları çeşitli yerlerden gelen amatörler ile dolu 35-40 sandal cts.pzr kiralık bulmak imkansız sandallar mendirekten gelen halatlara dipdibe bağlı mendireğin ön kısmı karagöz,10 mt ilerisi lüfer merası ben kardada gittim sabah 6 dan itibaren aynı,dünkü güzel havadada aynı boş yok araştırmalarıma göre istanbuldaki bazı hasta arkadaşlarımda daha evvel bahsetmişti çokı büyük bir taş varmış toplasanız 40mt kare biryerde 40 sandal koca körfezde denizde 5-10 sandal vardı burası 12 ay balık yapıyormuş boş yok makinem yoktu resimleyemedim bu cts inşallah ordayım resimleyeyim sizde şaşıracaksınız sandal fiyatları küçükler 30 büyükler 50 ytl dün bayağı seyrettim lüfer ,karagöz,mırmır,izmarit hergelen sandalda bol miktarda var 3 tane lüferi hemen balıkçı amcaya ver 10 liradan çıktı sandal kirası amcada 12.5 lira bekliyenlere canlı satıyor .olta zoka ,yem gemlik balıkhaneden gümüş daha çok iş yapıyor ,karagöze karides 3 köstek dip gecede eşkina bolmuş buyrun rastgele çıkarması yapalım balık garanti ben bu hafta resimliyim kararınız ok olacak 40 yaşına geldim heryeri gezdim böyle biryer görmedim
Yer:İSTANBUL
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
cevat2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 12-02-2007, 17:31   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Valla keşke yakın olsa da gelebilsek. Balıksızlıktan kuruduk burada ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları