Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 10-09-2009, 18:35   #11
seyirsubayi
Kaptan

seyirsubayi kullanıcısının avatarı

hemde yarım gun tum gun ıkı katı ben balıgı bolcem yarıda gerı gelcem sonra baskası cıkıcak sen ısı gercekten tam tıcarete dokmussun
Sponsored Links
Eski 11-09-2009, 08:10   #12
ibrahimsepetçi
Kaptan

ibrahimsepetçi kullanıcısının avatarı

bende taygun kardeşimle aynı fikirdeyim.biz 4 kişi sığacıktan 06:00-19:00a kadar 120 tl verip öğlende adanın birine çıkıp yemek ve ihtiyacımızı gideriyoruz.
Gözlerin gibi yeşil.
Üzüntülerin kadar siyah.
A rh+

Bastığın Toprakla Vuracağın Av Arasındaki İnce Çizgiyi,
Yüreğindeki Heyecan Doldurabiliyorsa İşte O Zaman Avcısın...
ibrahimsepetçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-09-2009, 15:39   #13
seyirsubayi
Kaptan

kesınlıkle haklısın ıbrahım dostum tamamen tıcarete dokulmus ıs.. bırde bılmıyorsunuz sız ısı trıbıne ınsan bozuluyor.. tum gun ıcın helekı arada mola ıle 400 tl cok para ben karaburunda mercan avında tum gun 90 tl verıyorum dıdımde kazıklı da ıse 8 kısı 200 tl geceden geceye kadar tum gun de verdıgım para.. bana bıraz fazla geldı umarım musterı bulur kendıne
Eski 17-09-2009, 12:34   #14
nadirsakoglu
Çımacı

Alıntı:
seyirsubayi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
taner ayrıca ben asagı yukarı her yerde tekne kıralayıp balıga cıktım ama senın sıstemınde ve rakamlarında hıc denk gelmedı ... bu yuzden taygun u haklı buluyorum sanırım senın rakamlar bıraz abartılı tutulan balık ne olursa olsun 6 kısıye 200 tl bence sen dusun pıyasası nasıl dıye
biz balığın bol olduğu kaynarpınar karburun tarafından 10 kişilik tekne ile sabah 5 akşam 8 e kadar 175 tl. ye çıkıyoruz çokda eğleniyor ve balık alıyoruz. bence tekneci arkadaşlar neden özellikle çeşmede ve ıldırıdakiler çok istiyorlar anlamıyorum. vicdanı olarakda düşünmek lazım.
nadirsakoglu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-09-2009, 12:38   #15
nadirsakoglu
Çımacı

Alıntı:
ibrahimsepetçi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bende taygun kardeşimle aynı fikirdeyim.biz 4 kişi sığacıktan 06:00-19:00a kadar 120 tl verip öğlende adanın birine çıkıp yemek ve ihtiyacımızı gideriyoruz.
ibrahim kimle çıkıyorsunuz sığacıktan bana özelden mesaj gönderirmisin. ekip ayarlayabilirsem çıkarım belki bayramda.
nadirsakoglu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-09-2009, 00:30   #16
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

slm ben uzun zamandır 9 ay hasta yattığım için pek katılımcı olamadım ama bu konuya kayıtsız kalamayacağım bu tekne sahiplerinin amatör balıkçıları yolunacak kaz gibi görmelerinden bıktık artık bıktık diyorum çünki grup olarak devamlı gidiyoruz ve neresi olursa olsun hemen hemen bu işi yapanların hepsi kaz gibi görüyorla oltacıları uslubum sert olmuş olabilir özür dilerim ama çoğu kez bu durumla karşılaşılınca böyle oluyor insan ister istemez
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-09-2009, 00:34   #17
mehmetulas
Kaptan

özür dilerim imza ayarlarını yapmamışım
Eski 19-09-2009, 08:11   #18
seyirsubayi
Kaptan

mehmet dostum kesınlıkle sana katılıyorum... bızı kaz olarak gören arkadaslar kendılerı hata yapar her hafta balıga cıkan ınsanlarız bu sekılde bızı kaçırmaktan baska bırsey yapmıyorlar.. ınsan salak yerıne koyuldugu zaman cok bozuluyor.. hıcbırımız aptal degılız sadece hobımızı uygulamaya calısıyoruz ama bu kullanıldıgı zaman hos olmuyor herkesın elını gercekten vıcdanına koyması gerek..
Eski 19-09-2009, 19:48   #19
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Mehmet bey size katılmamak mümkün değil.
Balığa çıkıtğımız ufak tekneler genelde 3-5 posta barbun ağı atıyor veya paragat atıyorlar normal günlerde. 1-2 kilo barbun veya paragattan çıkacak 2-3 çipura mercan için uğraşıyorlar. Fakat hiç çaba sarfetmeden balığa çıkardıkları insanlara yaptıkları muamele hiç güzel değil. Tabi arada çok hoşsohbet dürüst ve canayakın insanlar oluyor. Ben Okan abiyle gittiğim 1-2 kişiden çok memnum eminim ikimizede sorsalar birbirimizden habersiz aynı kişilerin ismini veririz.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-09-2009, 20:52   #20
mehmetulas
Kaptan

internette dolaşırken satılık teknelere gözüm takıldı 6000 tl ye kamaralı tuvaletli evrakları tam 5---6 tane tekne buldum yani 30 kere kira parası başka lafa hacet yok sanırım
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları