Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Meteoroloji,Navigasyon , Harita ve Denizcilik > Balık bulucular- Sonar

Balık bulucular- Sonar Balık bulucu ve sonarlarla ilgili bölüm...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-01-2011, 13:01   #1
polatdark
Oltacı

Exclamation Acil yardım

elimde garmin 420S balık bulucu var ama yeni başladığım için bu işe bir türlü ayarlayamadım. bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz güzelçamlı tarafında avlanmaya çalışıyorum ama bir türlü ayarlayamadığım için yapamadım
polatdark Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 19-01-2011, 14:59   #2
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Alıntı:
polatdark tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
elimde garmin 420S balık bulucu var ama yeni başladığım için bu işe bir türlü ayarlayamadım. bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz güzelçamlı tarafında avlanmaya çalışıyorum ama bir türlü ayarlayamadığım için yapamadım
Merhabalar, öncelikle dil menüsünü Türkçeye çevirin.Ayarlama derken tekneye montaj kısmını kastediyorsunuz yoksa menü kısmını mı ? Şayet menü ise ayar konusunda takıldığınız bölümler hangileridir ?

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-01-2011, 10:28   #3
polatdark
Oltacı

şu anda tekneme takılı ve türkçe durumunda ama benim isteğim güzelçamlı ve kuşadası bölgesinde nerede balık tutabilirim ve gereken koordinatları nasıl ayarlayabilirim bu işi açıkcası bilmiorum daha yeni tekne aldım
Eski 20-01-2011, 11:58   #4
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Alıntı:
polatdark tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
şu anda tekneme takılı ve türkçe durumunda ama benim isteğim güzelçamlı ve kuşadası bölgesinde nerede balık tutabilirim ve gereken koordinatları nasıl ayarlayabilirim bu işi açıkcası bilmiorum daha yeni tekne aldım
Bunun için öncelikle koordinatları edinmelisiniz.Şayet forumumuz da o bölgelerde herhangi bir navigasyon cihazı ile avlanan varsa koordinatları onlardan talep edilebilir.

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-01-2011, 16:07   #5
polatdark
Oltacı

bu konu hakkında nasıl bir yazı yazmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları