Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-06-2006, 12:46   #1
Güven ÖZYELDAN
Guest

Varsayılan İşte gerçek avcı

bakmayın böyle sakin ve masum durduğuna, gercek bir balık avcısı, nasıl bu kadar balık yakalıyor bende anlayamadım (ama hep benim kovadaki balıklar eksilir)
tanıstırayım MÜCO balık katili
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg Photo-0029.jpg (42,8 KB, 57 Görüntülenme)
Dosya Türü: jpg Photo-0030.jpg (30,6 KB, 56 Görüntülenme)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 19-06-2006, 12:53   #2
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Şerefsiz İzmarit, Goppes, Karagöz ve İsparoz yiye yiye yakında aslan yavrusu olacak. Bir de masum masum bakıyor objektife, herşeyi anlıyor ama anlamamazlıktan geliyor. Şerefsiz hatta 2 kere Şerefsiz.
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2006, 13:11   #3
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Abicim zaten bu kedi hayvanından hazetmem, bir de bunları balıkla beslemiyor musunuz, valla çok kızıyorum yani .

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2006, 14:33   #4
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Abi bu kedi bizim limandaki rahmetli tekir kadar iyi avcı değildir iddaya girerim bi keresinde balıktan döndük livarda 10-12 tane uskumru var livar kapağını açık bırakığ gittik liman kahvesine çay içmeye geldik livarın içinde balık kalmamış işte sonra ben sordum limandakilere kim aldısa versin gidiyoz artık diye kimseden ses çıkmadı cengiz dayıda livarın kapağı açıkmıdı diye sordu bende evet dedim oda oooo tekir onları çoktan mideye indirmiştir dedi gittim tekirin kaldığı yere yavruları bi yandan kendisi bir yandan yalanıp duruyolardı belliki uskumruların tadı güzelmiş
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2006, 15:35   #5
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Bu kedilerden çektiğimi bir ben bir allah bilir.
Bir gün sahilevlerine balığa gittim. Tahminen 11 bilemediniz 12 yaşındayım yeni yeni yalnız balığa gidiyorum. Karataş sahilinde o zamanlar balık avlamıyorum. 12-13 tane ısparoz karagöz karışık bir av yaptım eve döndüm. Balıkları bir tabağa koydum mutfak kirlenmesin diye aldım kapının önünde ayıklamaya başladım (ev müstakil). Kediler etrafımda dört dönüyor bir an dikkatim dağıldı balıkları koruyamadım ve kedilerden biri atak moduna geçerek tabaktan bir ısparoz kaptı. Bende delirdim tabi arkasından depara kalktım bıçağı fırlattım ama nafile kedi kaçtı arkamı döndüğümde tabağın başında 5-6 kedi vardı pist mist diyene kadar 4-5 tane balık kaldı. Kendi salaklığıma yana yana bi hal oldum o kalan balıklarıda kendi isteğimle kedilere verdim

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-06-2006, 17:31   #6
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Tago yanlız kedilerin arkasından koşuşun MUNTAZAM dı
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-08-2006, 20:05   #7
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Varsayılan Ahtabot un kediden intikamı.

Bundan belki 8-10 sene önce ben ve ekibim urla yat limanında gece sakin havada zoka ve çığlak iğneye mamun takıp levreğe atıyoruz.Derken bir süre sonra kasnak kıpırdar gibi oldu hemen kapıp başladım sarmaya.Birde baktım ki yaklaşık 250 gr lık ahtabot basmış yeme.Neyse,ahtabot küçük olduğu için tekrar denize bırakmak için kibarca kolundan iğneyi kıçardım ve yana koydum.Ben misina biraz karıştığı için onunla uğraşırken ahtabot da yan yan tosluya tosluya ilerlemeye çalışırken,geldi bir kedi ahtabotu kaptı.Kedi ahtabodu kapınca,ahtabot da tepki olarak kolları açıp kedinin yüzüne yapışdı.Aman allahım işi gücü bıraktık bu ikiliyi seyredip basıyoruz kahkahayı.Kedi hırlıyor,yerinde takla atıp zıplıyor.yerde dört dönüyor öldür allah yüzüne yapışan ahtabottan kurtulamıyor.Çocukken yaramazlık olsun diye hani kedinin yüzüne çorap geçirdiğimizde nasıl geri geri giderdi ya,başla kedi geri geri gitmeye ve cup oradan denize düşdü.Bizler kırılıyoruz gülmekten.Birimiz insafa geldi de teke avlamak için yanımızda gezdiğimiz kepçe ile kediyi denizden aldık.Tabi ahtabot kendi mekanına kavuşunca aynen arazi olmuştu.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-08-2006, 11:13   #8
aganta borina borinata
Guest

tabiat...tabiki her canlı yaşamak için koşuşturmuyor...bu durum insanlar arasında daha korkunç boyuttadır...varsın o kedicik bi iki balığı afaroz etsin...o yemezse fareler yiyebilir...farelerden korunma karşılığı bi iki balık gözden çıkarılabilir...ama rakamlar büyükse vurun kahpeye ( şaka şaka )... kısacası kasap et koyun can derdinde hesabı...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları