Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-05-2012, 15:18   #1
hüseyinzümrüt
Oltacı

hüseyinzümrüt kullanıcısının avatarı

Varsayılan Kamış,makine tavsiyesi Önemli !!!

Merhaba değerli arkadaşlarım; 22 ağustos 2012 tarihinde almanyadan arkadaşım gelecek ve gelirken bana 1ad. kamış+1 ad. makina getirecek. Ben şuana kadar
D.A.M STEEL POWER RED SURF FD MAKİNA yı düşünüyordum taki;makina hakkındaki yorumları,eleştirileri okuyuncaya kadar açıkçası misina kusması,boşluğa arada sarım yapması tamda millet harıl harıl balık çekecekken başıma gelmesini isteyeceğim en son şey olacağı için bu düşünceden vazgeçtim. Kamış olarak ise yine surf 390 D.A.M STEELPOWER RED SURF KAMIŞ 100 - 250 KIRMIZI
bu ürünü düşünüyordum. Sizlere sormak istediğim soru ise şu kamış için yapılan yorumlar iyi yönde yinede farklı bi ürün olabilir. fakat makinayı kesinlikle istemiyorum. Sizce bu kamış ile uyum içerisinde kullanabileceğim yine bu fiyat aralığında 30-az 50 tl fazla olabilir.bana tavsiye edebileceğiniz kullandığınız surf makina varmı varsa tavsiyelerini bekliyorum.Ayrıca almanyadaki balık av malzemesi satılan yerlerden temin edebileceğim hem uygun hem kaliteli misana markaları varmı. kıyıdan deniz avı yapıyorum. saygılar....

İspanyol Timbrado Ve İspanyol Raza kanarya üreticisi...
hüseyinzümrüt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-05-2012, 08:19   #2
Ahmet TARİH
Moderator

Ahmet TARİH kullanıcısının avatarı

Almanyada balık malzemesi satan dükkanlarda günlük, haftalık veya aylık indirime girmiş ürünler oluyor. Bu ürünlerin kutularının üzerine kırmızı nokta yapıştırıyorlar. Değerinin yarısına kadar inen ürünler oluyor zaman zaman. Bana sorarsan arkadaşın bu ürünleri sana bildirsin. Onlar arasından seçim yap. Aksi durumda Almanya için fiyat çok değişmez. En azından benim izlenimim bu yönde idi. Fiyatlar hemen hemen bura ile aynı.
Ahmet TARİH Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları