Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-01-2009, 21:53   #11
mehmeterhan
Miço

mehmeterhan kullanıcısının avatarı

valla uzun suredır cesmade avlanıyorum ıldır degılde dalyana gıtmenı tavsıye ederım mutlak sonuc alırsın gece avı cok bereketlı oluyo kefal levrek ozellıkle dıp kıbrısıyla ırı kefaller mutlaka alırsın tavsıye ederım eger dıp kıbrısını bılmıyosan sıtede arastırabılırsın
mehmeterhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 25-01-2009, 23:07   #12
s'nek
Oltacı

adam bası 5 kg olabilir ama konu komsuyu hesaplarsanız tuttuklarımız da yetmiyor ) işin espirisi bir yana geçen gün torik sürüsüne denk geldik yine üç kişi 93 tane torik 5 melanur 1 turna aldık.... çeşme ıldırda sorusturabilirsiniz inanmayan olursa ağsız sırtı usulü ile.
bu arada imza nasıl atılıyor bilgi verirseniz sevinirim
s'nek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-01-2009, 23:39   #13
unpolluted
Oltacı

Wink

Alıntı:
çeşme35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Valla ıldırı pek tavsiye etmem daha doğrusu çeşme tarafını pek tavsiye etmem bu aralar balık yok ıldırda yeni avlandım 2 parça karagöz aldım başka bişey yok.Ildırı geçince gerence var balık çiftliklerinin oralara gidebilirsin ama yinede bir bilen olmadan gitme derim ben o kadar gel git yaptım bi yer bulamadım bulduğum yerdede de balık tutamadım.
sewgili kardeşim merhaba, forumdaki bir arkadaşımıza ıldırı körfezi ve çeşmede balık olmadığını,kendininde denediğini yazmışsın, ıldırıyı merak eden arkadaşımıza çeşme denince balık denince sanki ıldırı ve gerenceden ibaretmiş havası veriyorsun,halbuki senin ıldırı körfezini yani iç denizi iyi bildiğini tahmin ediyorum nolur buraları merak eden arkadaşlarımıza istemedende olsa yanlış anlaşılabilecek yanıltıcı havadisler vermeyelim,deniz varsa balıkta vardır balıkta denizde yaşar,zaman mekan maharet gibi faktörler önemlidir,beni yanlış anlamaman dileğiyle..
unpolluted Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları