Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 28-02-2006, 06:24   #21
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Arkadaşlar Aktif kullanıcılarla pasifleri ayıklıyoruz bu doğruda bir yanlış daha varki siteyi açar açmaz üyelik istemesi hemen kendimi bu site hakkında bilgi sahibi olmayan bir kişi yerine koyuyorum ve siteye girecem fakat üyelik istiyor üyede oldum siteyede girdim ama bu seferde memnun olmadım birdaha girmemek üzere çıktım şimdi ne olacak pasif üyeye bir üye daha bence girişteki ilk üyeliği iptal etmeliyiz bu sistem bana pasif üyelerin artacağının bir işareti gibi geliyor tabi bu benim kendi fikrim yine sizler daha iyi bilirsiniz bence üye olmayan bir arkadaş site hakkında (bilmesi gerektiği bilgileri bilmeli)yani sınırlı gezebilir bu çok önemli neye üye olduğunu bilmeyen bir kişi sanırım etkili olamaz veya bu ilk görüşte antipati duyma ihtimalleride var benim fikrim bu sanırım şimdilik bu kadar yorum ve karar verecekler sizlersiniz Saygılarımla...
Eski 13-03-2006, 07:01   #22
aserkansatı
Guest

Benim kastettiğim bu değildi zaten ama anlatamadım...Ben anlatamayınca da doğal olarak kimse bir şey anlamadı.Ziyaretçilerin sitede gezmesi değil bence sorun.Elbetteki gezecekler.Bence üye alımında sorunumuz var.Naylon üyelerden yana yani derdim.Şu anda sitede üye olup da ayrı nickle girenler var mesela.Benim istediğim referans gösterilerek siteye üye yapılmasıydı insanların ama olmadı.Şimdi ne oldu siteye gelip giremeyen üye oluyor dolaşıp çıkıyor.1ay sonra 500 üyemiz olacak ama aktif 25 kişi devam edecek.Söyleyeyim yani...Zaten söylemezsem çatlarım...Naylon üyeleri de açıklamam,anketlere falan bakın aynı iple oy kullanan farklı üyeler var mı?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-03-2006, 23:43   #23
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Benim kastettiğim bu değildi zaten ama anlatamadım...Ben anlatamayınca da doğal olarak kimse bir şey anlamadı.Ziyaretçilerin sitede gezmesi değil bence sorun.Elbetteki gezecekler.Bence üye alımında sorunumuz var.Naylon üyelerden yana yani derdim.Şu anda sitede üye olup da ayrı nickle girenler var mesela.Benim istediğim referans gösterilerek siteye üye yapılmasıydı insanların ama olmadı.Şimdi ne oldu siteye gelip giremeyen üye oluyor dolaşıp çıkıyor.1ay sonra 500 üyemiz olacak ama aktif 25 kişi devam edecek.Söyleyeyim yani...Zaten söylemezsem çatlarım...Naylon üyeleri de açıklamam,anketlere falan bakın aynı iple oy kullanan farklı üyeler var mı?
Maşallah dedektif gibisin serkan abi kim bu naylon üyeler söyle halledelim.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2006, 01:40   #24
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Simendifer imza kısmını lütfen doldururmusun bu formumuzun kuralı. İlk yazdığına katılıyorum akıl akıldan üstündür nihayetinde olabilir sanırım. SAYGILARIMLA
haldunyalimli@gmail.com

Bu mesaj en son " 03-04-2006 " tarihinde saat 16:15 itibariyle HALDUN YALIMLI tarafından düzenlenmiştir....
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2006, 02:22   #25
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Üye arkadaşlar ve site adına teşekkür ederim. Renkte açmış
haldunyalimli@gmail.com
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2006, 02:23   #26
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Avatar konusunda yardımcı olabilirim. mail adresime atarsanız sizin yerinize ekleme imkanım var.

Eski 01-04-2006, 02:29   #27
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Alıntı:
simendifer tafarından gönderildi
Teşekkür ederim Haldun Yalımlı.... e bayan rengi ne de olsa ama değil mi? sevgili imbat öncelikle merhaba, resmi mailinize gönderiyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Sitemizde sanırım ilk bayansınız Şennur Hanım hoşgeldiniz demek istiyorum
İsmim Taygun imzadada yazıyor. İmbat, tago veya Taygun diye hitap edebilirsiniz bana.
Saygılar

Eski 01-04-2006, 06:32   #28
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Güvenlik sorununun açık olması elbette düşündürücü bir durum,ancak sitemizdeki aktif üyelerin dışında kalan pasif üyeleri, birer öğrenci olarak kabül etmek gerekir diye düşünüyorum.
Bilgi eksikliğimden dolayı küçük düşerim ya da alay konusu olurum diye yazmamayı yeğleyenler de olabilir,ancak bu kişiler katılımcı olmadan da forumumuzdan kendilerini geliştirebilecek bir çok bilgilere ulaşmamaları durumun da,hele hele öğreneceklerini de deneme yanılma sonuçlarına görede eninde sonunda sormak istedikleri ile foruma katılımcı olacaklardır.
Daha önce de söz konusu olan pasif üyelikler hakkındaki çeşitli düşünceler zaman zaman gündeme gelmeye devam edecektir.Bu arkadaşları kazanmak için belki de tüm içtenliğimizle onları korkutmadan,incitmeden ve alaya almadan ( kendi aramızda yaptığımız diyaloglarda da bunlara zaman zaman raslamak mümkün olduğundan,bunlar onlara örnek teşkil etmektedir.) samimiyetimizi belli etmeliyiz derim,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2006, 15:00   #29
mufi
Guest

Arkadaşlar Sennur kardeşimizin fikri uygundur.. mesela 7/10 gün gibi bir süre içinde mesaj yenilemiyen üyenin ..aktifligi fes edilebilir...malumunuzdur ..(eğer bu sayfaları bir kez daha ciddi olarak kullanmıyacak isek) çogumuz üşeniriz...tekrar üyelik formu kutularını doldurmaya.... zaten buralarda sesini duyuracak olan arkadaşlar mutlaka bir hafta/ on gün bir taraflara gidipte bu sayfadan ayrı kalsalar niyetleri saglam oldugundan tekrar kişisel bilgi girebililer.. yada ...izin + iş vs icabı uzun süre ayrı kalınacaksa zaten bizler buradan bir mesaj atarız...ama 1 kezlik merak lı üye olanların üyelikleri bir müddet sonra silinirse iyi olur..
sevgiler
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2006, 15:10   #30
mufi
Guest

Canım Erol a bir konuda katılmıyorum ''Bilgi eksikliği olupta utanan'' sınıfında ki meraklılar ın çoğu zaten bu tip sayfalardaki ilk yazıları şöyle oluyor
_bu siteye yeni üye oldum bu konuda tecrübem az umarım çok şeyler ögrenirim...gibi..vs..

Ama tecrübesi az olupta hele birde çekingen bir arkadaşımıza biz buradan çok zor yardımcı oluruz..dostlar...nasıl anlıyacagızki ? o kişinin yapısını ..eleman sayfaları ziyaret edip/edip bir şey yazmadan çıkarsa bizler ne yapabilirizki... aslında keşke öyle bir imkan olsa...da pasif arkadaşları aktif hale getirsek.. hadi bakalım..en üste Taygun sabit bir başlık açsın.(büyük haflerle)
mesela desinki.. Dogayı ve balıkçılıgı sevenler..lütfen çekinmeyin..burası bir deneyim ve paylaşım formudur hertürlü bilgi paylaşılır...
gibi...
selamlar
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları