PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kan Grupları

Alparsbeğ
20-06-2007, 09:02
Taygun'cugum

Foruma yeni bir başlık açamayı teklif ediyorum; Kan grupları konusunda herkes rahatça (Allah göstermesin) ihtiyaç anında rahatça ulaşabilsin.
Yanlız açılan "konu" olmasın; yani konular içinde aramaktansa; forum ana sayfasında görünsün.

sevgi ve ışıkla kal

gıracemi
20-06-2007, 09:10
metin abi fikir süper.. ama bir sorunumuz; var forum üyelerinin çoğu bildiğim kadarıyla alkol kullanıyor ve bu kan paylaşımı için engel teşkil ediyor.. ama yinede bence böyle bir başlık açılmalı, en azından kullanmayanlarla paylaşım sağlanabilir...

Wetblue
20-06-2007, 13:37
Her Yil Düzenli Kontrol Yaptirdiğimdan Rahatim. Safkan Türk Kani Açik Kalp Ameliyatlari Için Verilir. Ben Buradayim. Sağlikla Kalin

Alparsbeğ
20-06-2007, 13:42
Kürşat'ım, alkol kullanmak tabii ki problem olsa da, en azından burada kiler hangi kan grubundan oldugunu ogreniriz; ben [Only Registered Users Can See Links] ye uyeyim, ve hemen hemen 3 ayda bir kan veriyorum. Ihtiyaci olan ariyor; kan onemli bir nokta; insan caresiz kalınca her turlu arstırmayı yapıyor ve ulasıyor.

Taygun'dan ricam; mesaj mesaj degil de liste haline getirebilir mi? Mesela, admin secimin de liste yapılmıştı ya; veya oylamalarda oldugu gibi; adminlerin bu konuda daha fazla bilgisi olduğu kanaatindeyim.

Tesekkur ederim;

Sevgi ve Işıkla kalın

Aziz Gerzeli
09-07-2007, 01:38
selam ben aziz gerzeli 30 yıllık kan bağışçısıyım A Rh + İzmir Dr Behçet Uz Çocuk hastahanesi kan merkezinin kayıtlı bağışçısıyım yardıma hazırım Ctesi geceleri alkol alırım bilginize saygılarımla

Aziz Gerzeli
03-08-2007, 00:43
kan bağışçısı(donör) olmak isteyen arkadaşların acilen benimle iletişime geçmesini istiyorum.Sitemiz üyeleri ile bu konuda gazete haberlerinde sesimizi duyuralım.Haydi birlikteliğimizin gücü için elele

Alparsbeğ
03-08-2007, 07:58
Aziz Abi, ben varım; özeline cebimi attım; haberin olsun; desteğe devam.

Taygun KOCABIYIK
03-08-2007, 08:56
İlk kez mayıs ayında kan vermiştim güzel bir duygu böyle bir oluşum olursa bende seve seve kan vermeye hazırım abRH(+) nikotinsiz + balıkçı kanı + genç kanı :D

ismail2776
05-12-2007, 14:13
Böyle bir linkin açılmasında fayda var. İhtiyaç sahibi için kendimiz yardımcı olamazsak bile çevremizdekileri bu konuda tetikleriz ve kanın bulunmasını en kısa zamana indirebiliriz.