Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-05-2011, 21:41   #11
antikacı54
Oltacı

antikacı54 kullanıcısının avatarı

Tebrikler güzel bir av olmuş Ahmet paylaşım için teşekkürler istavritlerin maşallahları var nasibiniz bol şansınız açık olsun rastgelsin.
Sponsored Links
Eski 01-06-2011, 07:12   #12
Ahmet TARİH
Moderator

Ahmet TARİH kullanıcısının avatarı

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Süleyman kaptanımın dediği gibi sezon yeni başlamasına rağmen sanırsam bunlar sizlerle paylaşabileceğim son kareler olacak. Belki 1-2 paylaşımlık zamanım kaldı. 2,5 yıldır üzerinde çalışmalar yaptığımız ve tamamlanması yaklaşık 2 yıl sürecek olan ve çok yoğun çalışma gerektiren projemizin ihalesini yapmış bulunmaktayız. 1 aya kadar çalışmalar başlayacak ve ben belgesel bile seyredebilecekmiyim bilemiyorum. Allahtan çalışma alanımız İstanbul ve 3 tarafımız denizlerle çevrili. Bir çok tatlı su kaynağımız var. Belki bu fırsatla tatlı su balıkçılığınıda biraz öğrenebiliriz. Bizim işimiz yoğun olarak arazi çalışmaları(açık havada yani) olduğu için içimde bir çok umut barındırıyorum. Takımlar her daim bagajımda olacak fırsat bulduğum anda av yapacağım diye hayal ediyorum ama kısmetten ve nasipten ötesi olmayacağınada kaniyim.
İş güçten bunaldığım anda ilk yaptığım işlerden birisi siteye girerek paylaşımlarınızı takip etmek. Bu sayede rahatlıyorum stresim azalıyor.
Paylaşım ve yorum yapacak zaman bulamasamda aranızda olacağımı bilmenizi isterim.
Zaman zaman bu tarz birçok siteyide takip ediyorum. Ancak buradaki samimiyeti, arkadaşlık, dostluk ve sınırsız paylaşımı hiç bir yerde bulamıyorum.
Hepinize saygılarımı ve sevgilerimi sunarım.
Ahmet TARİH Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-06-2011, 11:13   #13
orhan69
Kaptan

orhan69 kullanıcısının avatarı

tebrikler. davetini yeni okudum yaklaşık 8 aydır hafta ici izin yapıyorum hafta sonu işler yogun bu aralar pek balığa fazla gidemiyorum oğlumla gecen akşam istavrite bende gittim 160 tan fazla tuttuk zeytinburnu sahilden birde sana tavsiyem olacak capari kurşun arkası kısa misina ve rapala dene rapala keyfini vermez ama en azından istavriti alırken lüferide yoklamış olursun
Eski 01-06-2011, 11:56   #14
Tuncay GÜNAY
Moderator

Tuncay GÜNAY kullanıcısının avatarı

ahmet kardeşim tebrikler sarıkanatları doldurmuşsun maşallah. yolum istanbula düşecek olursa kesin yanına geleceğim. o kadar balık yanlız yenmezzzz ))
afiyet şeker olsun

0 0532 522 56 77

DOSTLUK KÜÇÜK MENFAATLERE KURBAN EDİLMEYECEK KADAR BÜYÜK BİR DUYGUDUR.
Tuncay GÜNAY Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-06-2011, 10:48   #15
İLHAN
Oltacı

İLHAN kullanıcısının avatarı

güzel kareler güzel balıklar , tebrik ederim..bu sen çok iyi başladı istavrit, inşallah devamına çinekoplar ve lüferlerde aynı oranda devam eder, ...
İLHAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları