Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-11-2011, 14:45   #41
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Mazhar kardeşim öncelikle geçmiş olsun.giden kamış ve makina olsun üzülme desemde inandırıcı olmaz. Aynı olayı bende göletde yaşamıştım.3 metre mesafeden oltaya yetişememiştim.ne ara aldı ne yaptı bilmiyorum bir şakırtı koptu yerimden kalkana kadar kamış gölete girdi.tam bir saat sonra göletin ortasında kamışın arka tarafı suyun yüzüne çıktı.şamandıra gibi geziyordu. başka olta ile at çek yaparak kamışı yakaladım tam bir saatte balıkla beraber göleti tavaf ettim kıyıya yaklaştırdığımda bir canavar olan boyu bir metreden büyük bir aynalı sazandı oltanın ucundaki.balığı kıyıya kadar getiriyordunm ama sudan çıkaramıyordum. birkaç kez makinadaki misina sonuna kadar açıldı kamışı elimden tekrar alacaktı.ben yoruldum balık yorulmadı.en sonunda misinayı kopartmanın en akıllıca iş olacağını düşündüğümden misinayı kesip ben pes etmiştim.
Tüm dostlara tavsiyemdir ki :şanzımanı mutlaka açın ki kamış ve makinanızın arkasından bakmayasınız.
tekrardan geçmiş olsun.gönlündeki trofeyi yakalaman dileğimle Rastgele.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 17-11-2011, 15:16   #42
mazhar üzümcü
Kaptan

mazhar üzümcü kullanıcısının avatarı

Varsayılan teşekkür

Alıntı:
gonencsenkal tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Canın sağolsun mazhar abi inşallah oltanı çalan balıktan daha büyüğünü kıyıya çekmek nasip olur sana...Bu arada iri balıklar sanırım kıyıya çok yaklaştılar bu ara...
çok sağol gönenç inşallah temennin gerçekleşir bizde eeki hesabı görürüz sevgilerimle.
CEP : 05336408018
mazhar üzümcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-11-2011, 15:33   #43
mazhar üzümcü
Kaptan

mazhar üzümcü kullanıcısının avatarı

Varsayılan teşekkür

Alıntı:
ustam18 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mazhar kardeşim öncelikle geçmiş olsun.giden kamış ve makina olsun üzülme desemde inandırıcı olmaz. Aynı olayı bende göletde yaşamıştım.3 metre mesafeden oltaya yetişememiştim.ne ara aldı ne yaptı bilmiyorum bir şakırtı koptu yerimden kalkana kadar kamış gölete girdi.tam bir saat sonra göletin ortasında kamışın arka tarafı suyun yüzüne çıktı.şamandıra gibi geziyordu. başka olta ile at çek yaparak kamışı yakaladım tam bir saatte balıkla beraber göleti tavaf ettim kıyıya yaklaştırdığımda bir canavar olan boyu bir metreden büyük bir aynalı sazandı oltanın ucundaki.balığı kıyıya kadar getiriyordunm ama sudan çıkaramıyordum. birkaç kez makinadaki misina sonuna kadar açıldı kamışı elimden tekrar alacaktı.ben yoruldum balık yorulmadı.en sonunda misinayı kopartmanın en akıllıca iş olacağını düşündüğümden misinayı kesip ben pes etmiştim.
Tüm dostlara tavsiyemdir ki :şanzımanı mutlaka açın ki kamış ve makinanızın arkasından bakmayasınız.
tekrardan geçmiş olsun.gönlündeki trofeyi yakalaman dileğimle Rastgele.
hayrettin üstadım ilgin için teşekkür ediyorum öncelikle.sen merakı giderebilmişsin ben hala meraktayım kalamayı levrek avında açıyorum çipura için yaparsak balığı alamayız sevgilerimle.
CEP : 05336408018
mazhar üzümcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-12-2011, 20:51   #44
huntist
Oltacı

açıkçası rapora attığınız başlık acil serviste bitecek bir av hikayesi için gibi. oysa herşey çok güzel görünüyo..şansınız hep daim olsun
Eski 18-12-2011, 01:43   #45
MAVİ FENER
Kaptan

MAVİ FENER kullanıcısının avatarı

Arrow

Değerli arkadaşım Mazhar;
Avcılıkta bu tip olaylara iş kazasıdır diyelim...Cana geleceğine mala gelsin zarar....
Paylaşım ve emeğin için teşekkürler.....Haydi RASTGELSİN...
İstanbul - 1949
İTÜ /Kimya ve İşletme Müh.

MAVİ FENER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları