Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Rastgelsin Kahvesi

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 21-11-2011, 09:55   #1
ustam18
Kaptan

ustam18 kullanıcısının avatarı

Varsayılan DOSTLUK denilen şey...

Değerli forum üyeleri:kardeşlerim,abilerim ve akranlarım.
Bu gün çalan telefonuma baktığımda tanımadığım bir numara.açmakla açmamak arasında bir tereddüt den sonra açtım."ben ÇAKMAKCI Murat Çakmakcı ...rastgelsin org.dan "diyordu.ilk anda kısa bir şaşkınlıktan sonra tanışma faslı, işten güçten,havadan sudan uzun süre konuştuk.inanın o kadar sevindim ki.hiç tanımadığım ,sadece sanalda yazıştığım bir kardeşim beni telefonla arayıp hal hatır soruyordu.İşte DOSTLUK denilen şey bu olmalıydı."abi sesini duyayım istedim" demesi sanki 40 yıldır yanyanaymışızda 3 gün ayrılmışız beni özlemiş,sesimi duymak istemiş.Valla çok duygulandım.Murat kardeşime çokkk teşekkür ediyorum.
Çankırı ya yolu düşen tüm dostlar:bilesiniz ki bir abiniz, bir kardeşiniz vardır.Dostum Arkadaşım dediklerime herzaman kapım ve yüreğim sonuna kadar açıktır.olur ya çocuğunuz okumaya gelir, oğlunuzun askerliği çankırı ya çıkar,eğer beni arayıp bulmazsanız iki elim yakanızdadır.Yardıma ihtiyacı yoksa bile bir tabak yemeğimi yemeden,bir bardak çayımı içmeden bir dostum giderse üzülürüm.
Bu yazdıklarımı inanın içtenlikle yazıyorum.Kimseye yağcılık yapmak gibi bir niyetim yoktur.Ah birde yakın olabilseydim İzmir e.
tüm dostlara Rastgele.
O Rh +
ÇANKIRI
ustam18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları