Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Üstadlar Köşesi > Baba Yalçın

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-05-2012, 21:43   #1
Baba Yalçın
Profesyonel Balıkçı

Baba Yalçın kullanıcısının avatarı

Varsayılan "Barracüda Oltadaki Kral Balığına Saldırdı"

"Barracüda Oltadaki Kral Balığına Saldırdı"

Eski 21-05-2012, 11:02   #2
Ege Demirağ
Kaptan

Ege Demirağ kullanıcısının avatarı

Baraküdadan çok köpek dişli orkinosa benziyor .. hatta köpek dişli orkinos o balıkm baraküda değil son atlayıp adamın elinden aldığındaa farkettim

KÜÇÜK BALIKLARIMIZI ÖLDÜRMEYELİM,DENİZE GERİ BIRAKALIM !!
Ege Demirağ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-2012, 19:22   #3
Baba Yalçın
Profesyonel Balıkçı

Alıntı:
Ege Demirağ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Baraküdadan çok köpek dişli orkinosa benziyor .. hatta köpek dişli orkinos o balıkm baraküda değil son atlayıp adamın elinden aldığındaa farkettim

Ege'cim suda hareket halindeki balık ve suyun kalınlaştırıcı yansıtıcı rolü yanıltıcı olabilir. Önce videonun başlığına bakalım.

"Huge Barracuda Attacks King Fish" Görüldüğü üzere balığı tutup videoyu koyan Barracüda yazmış. Birde senin hatırın için videoyu durdura durdura tekrar izledim.

Ege'cim önce videoyu 480p'ye getirip netleştiriyorum. Durdurarak bakıyoruz.

2.17---2.27---2.28----- 2.30-----2.32----2.34----2.35---2.36---2.49,,,,

2.49'uncu saniyede (2.50 sn.'ye geçmeden) balık yeme saldırıp sırtı dışarı çıktığı anı yakaladığında sırtındaki dikine Barracüda desenini çok net göreceksin.
3.05---3.06---3.07----Bu karelerin hepsinde Ege'cim ben Barracüdayım diye sana sesleniyor. Şaka bir yana, en son uzattıkları yeme saldıran zaten köpekbalığı, onu kastedmiyorsun herhalde. Şimdi bu mesajın arkasına (senin için arayıp bulduğum) sana 2 köpek dişli orkinos videosu koyayım onları izle, sonra sıcağı sıcağına tekrar Barracüdalı videoya geri dönüp 480p'ye alıp netleştirip seyredersen hemen anlayacaksın. Saygılar.
Eski 22-05-2012, 13:52   #4
Ege Demirağ
Kaptan

Ege Demirağ kullanıcısının avatarı

Cool

Alıntı:
Baba Yalçın tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Ege'cim suda hareket halindeki balık ve suyun kalınlaştırıcı yansıtıcı rolü yanıltıcı olabilir. Önce videonun başlığına bakalım.

"Huge Barracuda Attacks King Fish" Görüldüğü üzere balığı tutup videoyu koyan Barracüda yazmış. Birde senin hatırın için videoyu durdura durdura tekrar izledim.

Ege'cim önce videoyu 480p'ye getirip netleştiriyorum. Durdurarak bakıyoruz.

2.17---2.27---2.28----- 2.30-----2.32----2.34----2.35---2.36---2.49,,,,

2.49'uncu saniyede (2.50 sn.'ye geçmeden) balık yeme saldırıp sırtı dışarı çıktığı anı yakaladığında sırtındaki dikine Barracüda desenini çok net göreceksin.
3.05---3.06---3.07----Bu karelerin hepsinde Ege'cim ben Barracüdayım diye sana sesleniyor. Şaka bir yana, en son uzattıkları yeme saldıran zaten köpekbalığı, onu kastedmiyorsun herhalde. Şimdi bu mesajın arkasına (senin için arayıp bulduğum) sana 2 köpek dişli orkinos videosu koyayım onları izle, sonra sıcağı sıcağına tekrar Barracüdalı videoya geri dönüp 480p'ye alıp netleştirip seyredersen hemen anlayacaksın. Saygılar.

çok teşekkürler üsdaım anlamayadım ama çok benziyor valla .. Nede enine büyümüş bir baraküda ayrıca ben bide yüzgeçlerinden dolayı köpekdiş orkinos sandım tekrar sağolun iyi günler..

KÜÇÜK BALIKLARIMIZI ÖLDÜRMEYELİM,DENİZE GERİ BIRAKALIM !!
Ege Demirağ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-05-2012, 17:53   #5
Baba Yalçın
Profesyonel Balıkçı

Alıntı:
Ege Demirağ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
çok teşekkürler üsdaım anlamayadım ama çok benziyor valla .. Nede enine büyümüş bir baraküda ayrıca ben bide yüzgeçlerinden dolayı köpekdiş orkinos sandım tekrar sağolun iyi günler..

Rica ederim Ege'cim ne demek hepimiz insanız. Sen herzaman fikrini yazki hep birlikte doğrusunu bulalım. Ben teşekkür ederim. Saygılar.

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları